Sayfa 105/193 ÝlkÝlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 833 - 840 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

Sayýn Kemal zorlu'nun bu sözleri çok önemli

Güç Yapý: Umut doðdu
    Kemal Zorlu bu proje için, hayatýný, saðlýðýný kaybettiðini ve hatta aile iliþkilerinin dahi zorlandýðýný belirterek yaþadýðý zorluklarýn sözle anlatýlamayacaðýný ifade etti. Kemal Zorlu gelinen aþamanýn Ýzmir’e yakýþýr bir projeye dönüþmesi için fýrsat doðduðuna dikkat çekerek, Güçbirliði'nin haklarý ödenmek koþuluyla satýþ ya da yeni formüllere açýk olduðunu söyledi.

Zorlu, “Araziyi komple satabiliriz, ortak olabiliriz ya da farklý formüller oluþabilir. Ancak bazý kurum temsilcileri ve siyasiler belediyenin almasýný talep ediyorlar. Fikirlerine saygý duydum. Güçbirliðinin haklarý ödenmek koþuluyla olabilir. Öncelikle bizimle oturup anlaþacaklar. 20 yýldýr uðradýðým zarar var, bunu kim karþýlayacak? Paranýn faizi emeði ne olacak? Bu paralar küçük rakamlar deðil

Bu böyle biline...

15 Mayýs 2019 tarihinde TMSF tarafýndan bana gelen cevap;
    Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve Ýktisadi Bütünlüðü kapsamýndaki gayrimenkullere iliþkin imar planlarýna karþý açýlan davalar neticesinde verilen iptal kararlarý nedeniyle ihale alýcýsý Þirket tarafýndan inþaat ruhsatýnýn alýnamamasý üzerine Ýhale Þartnamesi hükümleri kapsamýnda Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve Ýktisadi Bütünlüðünün Livamine Yapý Sanayi ve Ticaret AÞ’ye ihalesinin iptaline karar verilmiþtir.

3. Bu arsa için kaç bin tane ocak söndü, canlar gitti, þirketler battý, 100. 000'lerce insanýmýz maðdur oldu.

Bu arsa yüzünden mzholdingin ve EGYO'nun gayrimenkulleri bedavaya haraç mezat satýldý. 15 yýldýr eplas, mzhol ve Egyo ve EGS grubu süründürülüyor. Arsanýn fiyatýnýn belki 10 katý bizlere zararý oldu.

Nedense tapusu sahibine verilince her kafadan bir ses çýkmaya baþladý.

Araplar Kabe'nin dibinde, para için saat kuleli rezidans lar oteller avm'ler dikti. Birþey olmuyor. Bu basmane arsanýn dokunulmazlýðý, kutsallýðý nereden geliyor da herkes iztemezük diyor?!

Sýrf buraya dikilecek DTM'nin engellenmesi bile Ýzmir'i 15 yýl kalkýnmasýný engellemiþtir.

Býrakýn artýk mazlumlarýn yakasýný da Kemal bey yüklenici olarak, Ýzmir'e yakýþacak, Ýzmir'in sembolü olacak, son derece modern, çevreci, minimum atýk ve yenilenebilir enerjiyi kullananan, yeþille barýþýk güzel bir þaheser ortaya çýkarsýn. Bu tüm Ýzmir'in hayrýnadýr.

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ---------------

5.  Alýntý Originally Posted by marjiman Yazýyý Oku
    ---------------
    Hak hukuk adaletin biz Egyo hissedarlarýna tecelli Ettigi bir bayram ve güzel günler geçirmemiz temennisi ile Allah a emanet olun

Arkadaþlar varmý bir hayýr haber yazan çizen yok

7. Eplas sayfasýna yazmýþtým. Sayýn Alacakaranlýk buraya, da kopyalýyorum:

O yýllarda EGS banktan kredi çekip güçyapýya 29 milyon TL yani 20 MÝLYON dolar avans veren EGYO'dur. Ama kimde bundan bahsetmiyor. Sýrf o kredi sebebiyle astronomik faiz yükünün altýna girdik. EGYO"nun neyi var neyi yok 10 da 1 fiyatýna, sattýlar. Basmane'den EGYO'nun zararý da enaz mzhld kadardýr. EGYO"nun da bu tazminat davasýna acilen müdahil olmasý þart. EGYO Yönetim kurulu'na açýk çaðrýmdýr.

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ýnþallah tez zamanda,sahaya ineriz...
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

Sayfa 105/193 ÝlkÝlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •