Sayfa 264/1000 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. İyi akşamlar,
    Devlet , döviz 3 kuruş artmasın diye uğraşıyor , kamu bankaları dolar satıyor, bunuda seçim için yapıyor. 31 marttan sonrasında nasıl saldılar gördük, MB viop işlemlerini bile yapmadı bir süre.
    Eğer ki seçim öncesi bir karar çıkacak ise (abd'ye göre öyle olacak gibi) o zaman doların 7-8’e çıkmasını istemez sanırım
    Eğer ki olurda seçimden sonraya kalırsa o zaman ilk etapta kimsenin umrumda olmaz.Yaptırımlar gelir , sonra papaz olayı gibi akıllanırız ama iş işten geçer.

Benim aklımdan geçen S400 iptal olur, RTE seçimleri de iptal eder. Çünkü S400’ü iptal etmek oylarda çok kan kaybettirecek. Doların kafası karışır. Piyasa allak bullak olur. Olumlu mu olumsuz mu fiyatlayayayım diye.
    İstanbul’ u bu şartlarda kaybetmek isteyeceğini zannetmiyorum.
    Bu yazı dursun bir köşede. Bakalım doğrumu düşünmüşüm.
    Şahsi düşüncem. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bence bunlarda ABD ile karşı karşıya gelecek göZ yok.
    Klavyede "t" yerine "Z" yazdınız galiba yanlışlıkla.
    Olsun önemli değil, oluyor bazen ufak tefek yanlisliklar.

3. Lafı biraz uzatsa da cesur şeyler söyleyen, "Devlet Bahçeli" kitabı toplatılan, yasaklanan, 62 yaşındaki gazeteci Sabahattin Önkibar youtube'da BAHÇELİ MİT AJANI MI? KASETİ Mİ VAR? >> isimli videosunu yayınlamasından bir hafta sonra, bu akşamüstü plakaları gizlemek ihtiyacı dahi hissetmeyen kişiler tarafından dövülmüş.
    https://odatv.com/sabahattin-onkibar...-25051923.html

Bu zorbalığa tepki vermek isteyen youtube kanalına abone olarak destek olabilir >>

Bu da dünkü Ekonomimiz için MORATORYUM Konuşuluyor videosu >>

4.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Ben kendi ülkem olduğu halde halkının çoğunu sevmiyorum. Yabancı niye sevsin?

Ülkemin bir taşı toprağı havası suyu güzel, bir de insanlarının az bir kısmı.

Bir de diyorlar suriyeliler çoğalacak da ülkeyi ele geçirecek de falan filan.
    Ulan zaten bizim yerli arap kırmaları çoktan çoğalıp ülkeyi sarmış, suriyeli çoğalsa dert mi?
    Türkiyede doğru düzgün Türk mü kaldı sanki?
    Irklar karıştıkça insanımız iyice ortadoğu insanının disiplinsizlik, güvenilmezlik, ve çıkarcılık gibi kötü niteliklerine sahip olmaya başladı.

Ortadoğululaşan halkla ilgili benzer bir mesajım.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...82#post3410382
    Olur mu öyle şey. Meşhur bir alime göre benim ülkemin koyunu bile bir başka bakıyor..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    onlarda yapıyor Lighting Dawn tatbikatın adı
    Yanlışlıkla bir gemimiz vurulabilir dikkatli olmak lazım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Başkanım ürkektir, ben patlıcanı değil aslını sabaha kadar soktum, 1 ay adam gibim yattım!
    Abi dün gece dua ederken seni Artemis 'e şikayet ettim . Nasıl Artemis rahibi bu bey abi , hiç dinini yaymak için çalışmıyor dedim . Ölünce ödül ne , ne vaatler var , kaç eş alabiliyoruz, tapınağa bağış yaparken dolarla mi TL yle mi hiç bilgilendirmiyorsun bizi .
    Bir de Artemis tapınağına kayıt olsak 100 dolar veriyor musun ?
    Bunları anlat bize , aydınlat bizi .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abi dün gece dua ederken seni Artemis 'e şikayet ettim . Nasıl Artemis rahibi bu bey abi , hiç dinini yaymak için çalışmıyor dedim . Ölünce ödül ne , ne vaatler var , kaç eş alabiliyoruz, tapınağa bağış yaparken dolarla mi TL yle mi hiç bilgilendirmiyorsun bizi .
    Bir de Artemis tapınağına kayıt olsak 100 dolar veriyor musun ?
    Bunları anlat bize , aydınlat bizi .
    Yüce tanrıçam Artemis, sadece secilmislerin kendine ibadet etmesini istiyor, avam dini degil yani.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 264/1000 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •