Onemli Gunler Banner
Sayfa 480/975 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Araştıracağım soz bayramdan sonra :-) ben kapitalizm de ki krizlerin sanal oldugunu terbiye amaçlı yapildigini düşünüyorum. Çünkü sistem itaat edeni seviyor, itaay etmeyeni terbiye ediyor, terbiye olmazda dışlıyor, hala terbiye olmazsa yaptırım uyguluyor, halâ da terbiye olmazsa somurulebilecek kaynaklari varsa saldırıyorlar bir sebeble. Şimdi kapitalizm boyle iken ulkemiz haricinde bir taraf tutmak abes geliyor bana. Dolar meselesinde de istediklerini cokdan aldiklarini düşünüyorum ve suan turk milletine mal bosaltiyorlar. Geçen seneki dolar operasyonunun 200 milyar dolarla yapıldığı dedikodusunu duymustum ama emin degilim. Yerli 180milyar dolar topladi herhalde kaldi 20 milyar dolar yerliye bindirilmesi gereken onu bindirsinler uzun vadeli düşer kanaatindeyim. Tabiki ytd acemi işi düşünce:-)

2. Ulkemiz icin hayırlısı olsun inşallah.

GÜÇ YOZLAŞTIRIR; MUTLAK GÜÇ MUTLAKA YOZLASTIRIR.

3. Abd bize çin mallarini almayin derse bizi fonlar yabanci fon akışı ciddi artar bu sebeble borsada hizli yukselisler olur dusuncesindeyim. Neyse bayram bizim bayram :-) ramazan bayraminiz mubarek olsun sevdiklerinizle nice huzurlu mutlu bayramlar gecirmeniz duasi ile. Hayırlı geceler.

4. Galiba ben biraz daha sokağa bakıyorum. Atm ye gidince merkez bankasından yeni çıkmış gıcır gıcır banknotlar elime geçiyor. Bunun ne demek olduğunu neye neden olacağını buraya yazmayacağım çünkü konu uzar gider. Burası hedef hissesi forumu. Bakalım zaman ne gösterecek. Savaş zamanı ekonomik yaptırım zamanı para küçük ülkelerde durmaz duramaz . Bu ekonominin genel geçer prensibine aykırı. Saygılar iyi geceler iyi bayramlar herkese.

5. Dediklerinize katılıyorum ama krizlerde ons altina yönelin oluyor galiba. Sanki benim izlenimimde ons altın yukseldiginde bizim bist100 de yukseliyor. 2008 sonrasi sanki böyle olmuş. Ben dolarin düşeceğine (uzun vade de) cok olumluyum. Kriz algisinin da sadece algi yonetiminin ürünü oldugunu düşünüyorum. Haydi hayirlisi hayirli geceler.

6. Pazartesiyi ne ons ne dolar bekledi yüklü girecektim altına

7. Günaydın patrondan mal almayı sevenler.

8. Tatil bıtmemıs anlasılan.

Sayfa 480/975 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •