Sayfa 101/476 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3888 madde; 801 - 808 arası.

Konu: USAK - Uşak Seramik

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Sen ya matematik hesabı yapmayı bilmiyon yada sopa yetmemişsin 15 trilyon yeter sen sıkma canini hele haziranda A grubu hissesi olalım ondan sonra görürsün hissenin kademe kademe nerelere gideceğini ytd

2. Burada kime kafa tutmaya çalışıyorsun ya da ne anlamı var ya da paranın miktarından bana ne.güzel kardeşim 10 tl olmasını sen mi istiyorsun bir tek.olur niye olmasın?ben 2 milyon ile bir halt olmaz dedim.ayrıca sen bende ne kadar hisse olduğunu biliyormusun?yok ne zamandan beri borsadayım biliyormusun?yok bu adamların hangi cemaate üye olduğunu bile söyleyen benim ama susanda benim.Allah bize versin bu çakallardan alsın inşallah.bunlar adam değil.

3. Güzel kardeşim anlamıyorsun 2 milyon kar ve üstünden bir halt olur sen bunu anlamıyorsun idrak edemiyorsun

4. Görelim bakalım.idrak ederiz belki.

Net kar önemli tabi ama fazla odaklanmayın derim.
    Esas olan faaliyet karlılıgıdır. Şirketin ödeme gücünü gösterir. Uşak gibi borçlu şirketler finansman giderinin fazla olması nedeniyle net kara fazla yansıtamazlar.
    Borcu var ama ödeyecek gücünün de olması önemli.
    Ben bilanço aciklaninca net kardan ziyade direkt faaliyet karlılığı artmıştı ona bakarım.

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Net kar önemli tabi ama fazla odaklanmayın derim.
    Esas olan faaliyet karlılıgıdır. Şirketin ödeme gücünü gösterir. Uşak gibi borçlu şirketler finansman giderinin fazla olması nedeniyle net kara fazla yansıtamazlar.
    Borcu var ama ödeyecek gücünün de olması önemli.
    Ben bilanço aciklaninca net kardan ziyade direkt faaliyet karlılığı artmış mı ona bakarım.

Arkadaşlar piyasa bilanço beklentisini satin aldı.çok birşey beklemeyin derim..

Ağzını açan bilanço diyor.Bilanço önemli değil bu kadar böyle kağıtlar için....

Sayfa 101/476 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •