Sayfa 19/981 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Vatan haini misin şimdi. Dolar alanları hain ilan ediyordun totoş

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mecburi alım dedim yurtdışına çıkış için, oy verdikten hemen sonra o gün.

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    mecburi alım dedim yurtdışına çıkış için, oy verdikten hemen sonra o gün.
    Birde yurtdışı. Sen düpedüz hainmişsin. Yoksa fetöcü müsün de kaçıyorsun alçak

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Şu kadar milyoner var gibi şu kadar 50 k 100 k 250k 500k 1000k 2500k 5000 k gibi olmuyor mı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olmaz mı, kişi kişi var BDDK'nın elinde.

Ama açıklamıyor işte kamuoyuna.

Açıkladığı aralıklar 0-50k 50-250k 250k-1m 1m üstü.

Örneğin
    100mTL-1MilyarTL 1MilyarTL-5MilyarTL 5Milyar TL üstü aralıklarında kaç kişi var ben görmek isterdim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İmralı Cezaevinden açıklama yapan teröristbaşı Abdullah Öcalan, HDP'ye İstanbul seçimlerinde tarafsızlık çağrısı yaptı.
    Doç. Dr. Ali Kemal Özcan, Abdullah Öcalan ile yaptığı görüşmeye ilişkin basın açıklaması düzenleyerek, Abdullah Öcalan'ın mektubunu okudu. Mektupta Abdullah Öcalan HDP'ye, "23 Haziran seçimlerinde tarafsız kalın" çağrısında bulundu.
    zaten 1000 ali nin kürdisdan diye hönkürmesinden bir şeylerin pazarlıgı yapıldıgı belliydi yakında saz takımlarıyla birlikte şemammi çekecekler demekki oy ugruna kimierin kimlerle iş tuttugunu akkoyunlar bu sefer anlar umarım

5. Haydut komşumuza saldırırken balkondan izlemeyelim, o haydut yarın da bize saldıracak..
    Haydut bi de utanmadan yüzümüze karşı "Havadan gelmeyi düşünüyorum havasahanızı savunacak silah almayın.." diyor.. O derece de pervasız yani..

6. Cumhurbaşkanı Erdoğan, VIP kriziyle ilgili konuştu: İmamoğlu başkan olsa dahi, başkanlığı düşecektir
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Hakaret cezası belli bir süreyi aşarsa İmamoğlu başkan olsa dahi, başkanlığı düşecektir" dedi.
    20.06.2019 22:08

https://www.haberler.com/erdogan-val...166266-haberi/

Hadi iyi geceler forumdaşlar.

7. Bu haber ile imamoglu'nun kazanacağı garantilenmiş oldu

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nil Satis Nisi Optimum

Sayfa 19/981 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •