Sayfa 110/1000 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    siz hukukçu musunuz ?
    Hamza bey kusura bakmayın ama niyeyse hep kavgacı bir usluplasınız, huysuz yaşlılar gibi.

2. [QUOTE=Sn.tradeshark paylaşmış başka bir konuda yatırım sepeti kısmı da mevcut[/QUOTE]

bunlar altın kurallar falan değil bana göre ... ikinci kural ise koşullara göre değişir ... yumurtaları ayrı sepetlere koyarsan bu sefer sepetlere hakim olamayabilirsin... zamana ve koşula göre değişir ...

buyur buradan yak , bak bakalım ikinci kural , çeşitlendirme için ne diyor üstad-ı azam : bir kaç kez iyice dinleyin ! not alın. spekülasyonun hammaddeleri ile ilgili , kendi düşüncelerini anlatıyor...

Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

3.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Hamza bey kusura bakmayın ama niyeyse hep kavgacı bir usluplasınız, huysuz yaşlılar gibi.
    bir insana siz hukukçu musunuz diye soru sormak nasıl kavgacı bir üslup oluyor , bunu bana arı bir Türkçe ile izah eder misiniz ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    siz hukukçu musunuz ?
    Hayır sn.sutbiyik, tahminde bulundum sadece,
    Dervişin zikri neyse fikri de odur deyişinden ilham alarak
    (Derviş de değilim bu arada)

5.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Hayır sn.sutbiyik, tahminde bulundum sadece,
    Dervişin zikri neyse fikri de odur deyişinden ilham alarak
    (Derviş de değilim bu arada)
    meslek hayatımda yüzbinlerce dava gördüm , içtihatlara bi bakayım

bir insana siz hukukçu musunuz diye soru sormak nasıl kavgacı bir üslup oluyor , bunu bana arı bir Türkçe ile izah eder misiniz ?
    burda biraz daha kinayemsi bir cümle vardı ama genel olarak bahsediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    burda biraz daha kinayemsi bir cümle vardı ama genel olarak bahsediyorum.
    siz hukukçu musunuz soru tümcesini kinaye olarak algılamak sizin algıda seçiciliğiniz ...

siz hukukçu musunuz soru tümcesini kinaye olarak algılamak sizin algıda seçiciliğiniz ...
    öyle olsun ninjalar üzülmesin yeter

Sayfa 110/1000 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •