Onemli Gunler Banner
Sayfa 415/981 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Anlaşılan benim yokluğunu bilmediğim bu maddeyi, yönetim biliyor ve espri olduğunu kabul ederek ne uyarıyor ne siliyor...

Bu da güzel...

Bakalım daha neler göreceğiz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    aha al buyur işte.... şaka olarak yazdığımız hayali bir maden ismiyle ilgili bir şey dedik diye yazım da silinmiş....
    tebrik ederim sizi bora yaşar bey bravo ... çok büyük iş başardınız . tebrikler ... yazıklar olsun
    Yahu hehe...

Aslı faslı olmayan bir maddeyle ilgili bir yazınız silindi diye bu ne biçim afra tafra "yazıklar olsun" falan...

Kalsaydı benim kerizliğimin nişanesi olarak millet gülseydi...

Artık fark etmez.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yarin 5.5x leri goruruz gibi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neye gore?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,450
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Espri bilgi temelli olur.

Benim bilmediğim tanımadığım bir madde üzerinden burada keriz bekler gibi yazı yazıp milletle gırgır geçmenizi doğrusu size çok yakıştırdım...

Sizi okumak ve kaale almak gibi bir durumum yok. Tabi bildiğim ve takip ettiğim konularda iş böyle...

Ama keriz yerine konulmak hoşuma gitmedi...

Neşesi kaçmış adamın.

Ya peki benim...
    bora abi o arkadaş biraz garip.Ben engelleyip geçtim.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Benim bilmediğim tanımadığım bir madde üzerinden burada keriz bekler gibi yazı yazıp milletle gırgır geçmenizi doğrusu size çok yakıştırdım...

Sizi okumak ve kaale almak gibi bir durumum yok. Tabi bildiğim ve takip ettiğim konularda iş böyle...

Neşesi kaçmış adamın.

Ya peki benim...
    milletle gırgır geçtiğim falan yok ... keriz bekler gibi lafını aynen size iade ediyorum ... benim öyle bir niyetim mi var , nasıl böyle bir şeyi yakıştırabilirsiniz bana ? lafa bak keriz yerine konmakmış.... insan önce bir açar google da bilmediği bir şey hakkkında bakar böyle bir şey var mı yok mu diye ... lafa bak '' keriz bekler gibi '' o sizin kendi kötü niyetli düşünceniz ... benim bu forumdaki üyelerle ilgili bana göre öyle pis insana yakışmayan '' keriz bekler gibi '' amacı ile yazılmış bir yazım olamaz... benimle bir daha muhatap asla olmayın . yazılarımla ilgili alıntı da yapmayın. üçgen var ona basıp şikayet edin.

tekrar yazıyorum kimseyle gırgır geçtiğim yok bu bir ikincisi bi şey pazarladığım da yok üçüncüsü hem bi şey pazarlayıp hem e yanı anda gırgır geçtğim de yok dördüncüsü , sizin yüzünüzden yazımı silmişler , kalkıp beni bi şey pazarlamakla itham ediyorsunuz !

yazıklar olsun
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Neşesi kaçmış adamın.

Ya peki benim...
    Adam haklı nerden bilelim böyle madenin olmadığını, yakışıksız bir yaklaşım kendi uydurdugunuz maden hikayesi vs
    Sizde suç yok sizi kale alip yazanlarda suç
    Bay bilmem ne bıyıklı bey

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Gereği yapıldı.

Red listeme eklendi.

Sorun yok.

8.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    sn Bora Yaşar sizin espri anlayışınız gerçekten sıfırın da altında eksi bilmem kaç mutlak soğukluk derecesinde....
    dünyada olmayan kendi uydurduğum bir madeni espri olsun diye yazıyoruz ... yazımı alıntılayıp verdiğiniz yanıta bakın ...

ne desem bilemedim , siz en iyisi benim yazılarımı okumayın hiç. böylesi daha iyi olacak .
    Ben espriyi çok beğenmiştim. Kapalı kapılar ardında değil de şirketi burda kurmak istemeniz anlayana ayrı bir mesajdı. Bora Beyin birilerini nedensiz bir şekilde suçlamamak için bundan sonra daha dikkatli davranacağını düşünüyorum. Bir kaza oldu varsayın.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Sayfa 415/981 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •