Sayfa 578/1000 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bende banka olsam bende bagiririm beles faizden baglamak icin, ama bu yorumu favoriledim 3 aya goruscez
    Bakin 3 ay sonra olabilir
    Ben temmuz icin soyledim

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Erken rezervasyon güzelde bana pek gelmiyor 2 gün öncesinde yaptım rezervasyonu buraya. Belekle bodrum hemen hemen mesafe olarak aynı size. Ama beni düşündürüyor 6 saat yol çocuklarla o yüzden biraz geri duruyorum o tarafa birde nem olayı çekilmiyor o tarafta özellikle sezonda
    Benim hanim mudurum olunca senelik izin tarihi ayarlamada sikinti cikmiyor o sebeple erken rezerv bana uyuyor

Hayir ustadim
    Belekte asla nem olmaz
    Ege gibi pufur pufur eser aksamlari
    Hizmet ise o gittiginiz yerden enaz 3 gomlek fazladir...

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Benim hanim mudurum olunca senelik izin tarihi ayarlamada sikinti cikmiyor o sebeple erken rezerv bana uyuyor

Hayir ustadim
    Belekte asla nem olmaz
    Ege gibi pufur pufur eser aksamlari
    Hizmet ise o gittiginiz yerden enaz 3 gomlek fazladir...
    Hizmet şekli gittiğiniz yere bağlı belekte de otel var otel var begendiklerimden biri geçen gün size söylediğim konsept biraz daha yabancı ağırlıklı o yüzden negatif bakıyorum ben o tarafa Gitmek istediğim bir tane var o tarafta mutlaka gideceğim oraya çocuklar biraz daha büyüsün diye bekliyorum

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Altina girin dedi..ons dusecek mi sence? 300 bp indirim bekliyor o zaman ne yapacak mb madem ters indikatör ise?
    Şu anda altın %25 bende ancak 150-220 TL aralığında topladım. Bu fiyatlarda altın pozisyonu arttırmayı düşünmem. MB ne yapar onun bilmesine imkan yok. HALKB 9 TL iken millete uçar dedi 4.90'a kadar çakıldı. O yüzden kimseyi dinlemeyin kendi bildiğinizi yapın. Bu dönemlerde sepet yapın bence ve ani kararlar vermeyin. Biraz izlemeye alın piyasayı. Özellikle dövizde ani karar zarar ettirir.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Hizmet şekli gittiğiniz yere bağlı belekte de otel var otel var begendiklerimden biri geçen gün size söylediğim konsept biraz daha yabancı ağırlıklı o yüzden negatif bakıyorum ben o tarafa Gitmek istediğim bir tane var o tarafta mutlaka gideceğim oraya çocuklar biraz daha büyüsün diye bekliyorum
    Cocuklar kaydirakli havuz seviyorsa sueno deluxe bakin mutlaka on numara...
    Cocuklarin yasi kucukse 6 yas ve altinda ic santai family

Sizin demek istediginiz
    Land of mu 😃😃😃😃

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Sizin demek istediginiz
    Land of mu 😃😃😃😃
    Land of bir günlük belki Benim kastettiğim maxx

Land of bir günlük belki Benim kastettiğim maxx
    Land of a gunubirlik giris var zaten
    Maxx royal i hic bilmiyorum
    Degermi okadar paraya onu da kestiremedim
    Yanilmiyorsam bu sene 5 gune 17k cikiyordu