Sayfa 114/193 ÝlkÝlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 905 - 912 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. yýllar evel bu yasa çýkmýþ olsaydý bizde faydanýrdýk nasýl hukuki iþlemlerimiz yoktu sadece BANKAYAMIZA Hakkýz yere el konulduysa BUDA MECLÝS ARAÞTIRMA KOMÝSYONUN HAKSIZ YERE EL KONULMUÞTUR RAPORUNDA BELÝRTMÝÞ OLDUGU HALDE KÝM Bize siz haksýzlýða uðradýnýz borçlarýnýz deðil faizleriniz silindi imkanlarýnýz dahilinde ödeyin dedi yukarýdan aþaðý kimlere baþ vurulmadýki bütün belgeler elimde mevcut düþmeye gör.

2. Banka ile bir kiþi yolsuzluk yaptý,diye bir tutuklamamý var EGESENÝN Banka ile yapýlan protokolunda,ki dolar bazýnda her ortaktan 3/4 MÝLYON DOLAR tahsilat var T.M.F.S,nin bildirimlerinde görebilirsinin toplamýný.

Egyoyuda 3.6 lük ortamdan yakaladýlar bunada faiz faiz çalýnan kapýlarýnýn akibiyeti hüsran.

onlar güçlü söz hakký onlarda.

Denizli AVM satýlmasýn bir borç çýkarýn ödeme imkaný vermediler vede sattýlar.

bir þeyler ima edilirken iyi takip vede lafýn sözün geçerliðini araþtýrma bilgi ile olur.

bana geçenlerde biz hakkýmýzý arayacaðýz dendi el bette hukuki haklarýnýzý kullanýn dedim benimde 6 hukukçu ile çalýþmalarýmýn ortamýný zamaný gelince yapacaðým sizlerde yapýn ben kimseye çamur atmýyorum sezsizce bekliyorum sadece o zaman gelsin.

GÝNE SÖYLÜYORUM KÝMSEYÝ ENGELLEMÝYORUM HERKESE SAYGIM VAR KÝMÝ KÝME DEGÝL HUKUK YOLLARI AÇIK

3. Benim yazmýþ olduðum yazýlarla ve yapmýþ olduðum müracaatlarla ilgili olarak sayýn genco abimize karþý hareket ettiðim anlaþýlmasýn ve böyle bir algý da yaratýlmasýn. Aksine sonuna kadar sayýn genco abimin yanýndayým destekçisiyim.

4. Sayýn genco baba ne derse o'dur. Gerisi teferruattýr.

5. Okuduðum bir habere göre Tmsf Ataþehir'de 158 milyonluk arsayý ihalesiz kar payý ortaklýðýyla, bir inþaat konsorsiyumuns vermiþ.

Egyo'ya bize neden bu kadar zorluk çýkartýyor?

Ýnþaatý yapalým o da sonra kardan alacaðýný alsýn. Çok mu zor?! Yukarýdaki habere bakarsanýz pekala kanuna uygun bir þekilde yapabilir.

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eplas'ta Dr yazmýþ:

bu kanun ,güçbirligi holding bünyesindeki; ARES ,GÜÇYAPI VE GÜÇTEKSTÝL ÞÝRKETLERÝ ninin durumunuda kapsadýðýndan TMSF nin zorlayýcý bir protokol yapmasýnada gerek yoktur. artýk iki tarafta kazan kazana uyacak ve masada çözüm üretecek taraflardýr.

Güçyapý üzerindeki tmsf'nin cebri baskýsý, talepleri kalkýyorsa inþallah Egyo'ya da faydasý olacaktýr.

7. Resmi Gazete'de yayýmlanan deðiþiklikle Hazine ve Maliye Bakanlýðý'nýn görev ve yetkilerine yurt içinde ya da yurt dýþýndaki þirketlere iþtirak edebilmesi eklendi. Böylece devlet zor durumdaki þirketleri kurtarmak için ortak olabilecek...miþ

8. Yanlýþ sayfaya yazmýþým
    Son düzenleme : Dmart; 23-08-2019 saat: 21:39.

Sayfa 114/193 ÝlkÝlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •