Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
Eğer Genpower Jeneratörün halka arzına izin verirseler bu şirket yatırımcı bulur.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
sayın Mesut Genpower jeneratör 27.03.2014 de gerçekleştirdiği genel kurul kararı ile ödenmiş sermayesini 125 milyondan 310 milyona çıkarttı artırdığı 185 milyonluk sermaye artırımını geçmiş yıllar karından 171.800 milyon Nakit 2.1 milyon Nakit 11 milyonda cari ortaklar olan yani biz Genyh hissedarları olarak para ödeyerek sermaye 310 milyon olarak tescillendi . Şirket 31.12.2015 tarihi itibarı ile incelemesinde geçmiş yıl zararları - 17 milyon dönem karı - 16 milyon olarak görüldü özetle 2015 te özsermaye 276.7 milyona geriledi . Şirkete biz Genyh olarak zaten ödenmiş sermayemizi ekleyerek halka arzını yapmış olduk sen genpower olarak biz Genyh hissedarlarını mağdur edeceksin tahtamızı kapatacaksın Genyh konsiledisini kullanacaksın tüm borçları geçerli bir tarih aralığında bize yakacaksın ve jeneratörüm halka arzını isteyeceksin SPK onaylıycak ben buna gülerim ben genpower jeneratörüm 2014 yılındaki geçmiş yıllar karı ile artırılan semayenin bile şayibeli olduğunu düşünüyorum yasal Hakkı'm saklı kalması kaydı ile ileriki dönemlerde Murat Dağıstan' ser. Müh.mali müşavir E SPK dava açabilir bu dediğiniz olmaz kısacası ancak temiz bir şirket ile evlilik yaparsan olur Genyh ödenmiş sermayemiz kadar şirketi temsil edelim ileride artırım olursa bizde sermaye artırımına katılırız
YTD