Sayfa 40/999 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Fed toplantısından önce dolar satış alış yapmayı düşünüyor musunuz, yoksa sabit mi kalırım diyorsunuz arkadaşlar

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben eylül ekime kadar dolardan ümidi kestim. İşlem yapmam.
    En büyük risk s-400 ve batı ittifakıydı. Gelinen noktada 2 ay sonra cumhurbaşkanı beyaz sarayda ağırlansa şaşırmam artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2. Ben dolarda sabit kalacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Fed toplantısından önce dolar satış alış yapmayı düşünüyor musunuz, yoksa sabit mi kalırım diyorsunuz arkadaşlar

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şuan dolarda buyuk cogunluk 6 uzeri maliyeti olanlar bekliyor,s400,yaptirim, akdeniz,kuzey suriye,mb sert faiz indirimi, bu kadar sorun hicbiri etkilemiyorsa kalanlar zorunlu uzun vade dolar yatirimcisi..

y.t.degildir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Şuan dolarda buyuk cogunluk 6 uzeri maliyeti olanlar bekliyor,s400,yaptirim, akdeniz,kuzey suriye,mb sert faiz indirimi, bu kadar sorun hicbiri etkilemiyorsa kalanlar zorunlu uzun vade dolar yatirimcisi..

y.t.degildir..
    Peki bundan sana ne?

Dert mi ediniyorsun bu arkadaşların durumlarını?

Yoksa vermek istediğin mesaj farklı mı?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by HisseMA Yazıyı Oku
    Benim GSS primine devlet faiz işletiyor gecikme faizi , üstelik ortada alınmış para veya hizmet yok Devletin ve Türk milletinin ikiyüzlü olduğu konuları buraya yazsak 50 sayfa yazarız herhalde.
    Ne kadar veriyorsunuz ayda?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku

y.t.degildir..
    Trol desem kizarsin şimdi ....

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. dolar yatırımcısı MB ve kamu bankaları arasındaki paslaşmayı dikkatle takip etsin.viop kullanılarak açık pozisyonlar hedge ediliyor,bunun bacağı yine MB. al gülüm ver gülüm ama nereye kadar!!!

Alıntı Originally Posted by HisseMA Yazıyı Oku
    Benim GSS primine devlet faiz işletiyor gecikme faizi , üstelik ortada alınmış para veya hizmet yok Devletin ve Türk milletinin ikiyüzlü olduğu konuları buraya yazsak 50 sayfa yazarız herhalde.
    Bizi yönetenler Türk olmadıklarını söyledi. Halkın Türk Milleti olduğunu kabul etmiyor sen ne diye Türk Milletine çamur atmaya çalışıyorsun.

Sayfa 40/999 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •