Sayfa 407/992 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Tahvilin geri ödenmesini etkileyebilir belki ama fiyatını etkilemez.
    Yani büyük resimde cevabım hayır.
    Farklı görüşü olan büyüklerimiz elbette vardır.
     Alıntı Originally Posted by mustafa1977 Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Rice ederim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa1977 Yazıyı Oku
    Yani şirketin büyüyecek olması, karlılığının artacak olması etkilemez mi tahvilini?

Tahvil borçlanma aracıdır ve aldığınız anda ne kadar kazanacağız bellidir. Tahvil alarak şirkete borç vermiş olursunuz. Şirketin büyüyecek olması ve karlılığın artacak olması hisse fiyatını etkiler.

3.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    mevduatta %21 ve üzerinde vadesini bekleyenler var mı faiz indiriminden önce bağlamış parasını ?
     Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Ben %18 ile forumun en safı ilan ediyorum kendimi ondan sağlık olsun,
    Haziran ayı ortasından itibaren Temmuz ve ağustos aylarında faizler düşecek diye uyarı yaptık forumda. Takipte kalırsanız belki güzel oranlar yakalarsınız.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tahvil borçlanma aracıdır ve aldığınız anda ne kadar kazanacağız bellidir. Tahvil alarak şirkete borç vermiş olursunuz. Şirketin büyüyecek olması ve karlılığın artacak olması hisse fiyatını etkiler.
    Teşekkür ederim.

5. Ne zamandir soyle doya doya bir mangal yapamiyorduk tavuk but 15 tl kanat 22 tl ye cikmisti bugun yapacam but kg 9 tl kanat 14 tl ye dusmus irak in yumurta dan sonra tavuk eti de almamasinin etkisi buyuk kurban derken ucuzlama oldu.. buyuk yumurta koli toptancida 5 tl markelerde en ucuz yesilli market zincirinde 9 tl ...bir ara 20 tl ydi...gida urunlerinde icerdeki maliyetin yuksek olmasinin yani sira ihraatin da payi buyukmus demekki...bir irak in almamasi ic piyasada bu kadar dusurdugune gore yumurta ve tavuk fiyatini.

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Ne zamandir soyle doya doya bir mangal yapamiyorduk tavuk but 15 tl kanat 22 tl ye cikmisti bugun yapacam but kg 9 tl kanat 14 tl ye dusmus irak in yumurta dan sonra tavuk eti de almamasinin etkisi buyuk kurban derken ucuzlama oldu.. buyuk yumurta koli toptancida 5 tl markelerde en ucuz yesilli market zincirinde 9 tl ...bir ara 20 tl ydi...gida urunlerinde icerdeki maliyetin yuksek olmasinin yani sira ihraatin da payi buyukmus demekki...bir irak in almamasi ic piyasada bu kadar dusurdugune gore yumurta ve tavuk fiyatini.
    Birde enflasyon yüksek diyor çıkan enflasyonu beğenmiyorsun bakın enerji, alkol, tütün, çay ve şeker dışındakiler düşmüş
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Haziran ayı ortasından itibaren Temmuz ve ağustos aylarında faizler düşecek diye uyarı yaptık forumda. Takipte kalırsanız belki güzel oranlar yakalarsınız.
    3-4 banka dışına çıkamıyorum birazda ondan kaynaklanıyor bilmiyorum belki de hata yapıyorum

8. Dolar da yumurta gibi elde kaldı demekli işe yaramayınca habire düşüyor fiyatı😄

Sayfa 407/992 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •