Sayfa 659/659 İlkİlk ... 159559609649657658659
Arama sonucu : 5360 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Evet şirketin piyasa da birkaç kişi tarafından manipule edildiğini görüyoruz.

Ben her zaman gelecege yatırım bundan dolayı diyordum zaten.

Geçen yıl iştirakımız güney ile birleşme başvurusunu spk tarafından bazı düzeltmeler yaplması için iade edilmişti.

Şirket güney'i düzeltme yaptı ama tekrar başvuru yapmadan OSWE ye sattı. OSWE zaten kendi iştirakı.

Bundan sonra olacaklar şu olabilir, OSWE İLE SERVET GYO BİRLEŞTİRİLİR,böylelikle her yıl degerleme ve kira geliri bilançoya direk yansır.

Şirketin bununla ilgili bir karar alması serveti güzel yerlere gelmesine vesile olur umarım.

al sat tavsiyesi asla degildir.

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Evet şirketin piyasa da birkaç kişi tarafından manipule edildiğini görüyoruz.

Ben her zaman gelecege yatırım bundan dolayı diyordum zaten.

Geçen yıl iştirakımız güney ile birleşme başvurusunu spk tarafından bazı düzeltmeler yaplması için iade edilmişti.

Şirket güney'i düzeltme yaptı ama tekrar başvuru yapmadan OSWE ye sattı. OSWE zaten kendi iştirakı.

Bundan sonra olacaklar şu olabilir, OSWE İLE SERVET GYO BİRLEŞTİRİLİR,böylelikle her yıl degerleme ve kira geliri bilançoya direk yansır.

Şirketin bununla ilgili bir karar alması serveti güzel yerlere gelmesine vesile olur umarım.

al sat tavsiyesi asla degildir.
    Servet GYO'nın 2 bağlı ortaklığı ile Kuzey Marmara Gayrimenkul, Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım çatısı altında birleşme kararı aldı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Şirketimizin bağlı ortaklığı olan Oswe Real Estate Gmbh'nin hissedarı olduğu Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş. ile Şirketimizin bağlı ortaklığı Boğaziçi Çelik Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş. ve ayrıca Sinpaş Grup şirketlerinden Sinpaş Yapı Endüstrisi A.Ş.'nin hissedarı olduğu Kuzey Marmara Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş., Güney İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş. çatısı altında birleşme kararı almıştır.
    Bu konu ile ilgili işlemler başlatılmış olup, kamuoyunun bilgisine duyurul

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1286673

Beklenen haberlerden birisi daha gerçekleşecek.

Diger önemli 2 haber daha bekliyorum.

Şirket seçmenin ne kadar kymetli bir iş oldugunu orta ve uzun vade de anlayacagız.

16/05/2024 fiyat 284 tl.
    saygılarımla.

3. Hisseyi ne hale getirdiniz yazık değil mi yatırım yapan insanlara !
    halbuki ne güzel şirket idi ..
    Gerçekten yazık ..
    Bu mübarek ayda size söyleyecek kelime bile yok !
    Şüphesiz ki Allah, her şeyi bilendir.

4. Selam ,

Aranıza yeni katıldım dun ama masallah degisik bir hisse dun +1 den aldım taban oldu bugun gene taban sanırım asırı spek hareket yapan bir hisse olmalı

Sayfa 659/659 İlkİlk ... 159559609649657658659

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •