Sayfa 41/494 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 321 - 328 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Valla bu mail kullaniliyormu 5 tane mail attım ama ertesi gün iki mail iciin bu mesaj iletilemmez falan diye dönüş geldi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

burada karadumanın komplolarına tepki gösterdim diye nikimle dalga geçildi patronun adamı olmakla itham edildim bazıları için pozitiflik sanırım toz pemle hayaller kurmak ve o yolda yürümek geliyor sanırım ama hayat hiçte öyle toz pembe değil olmadığını anlatmak asıl pozitiflik neyse bunların artık bi önemi yok izleyip göreceğiz ne olacağını

3.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    aklınca dalga geç, tutturduğuma sevindiğim yok bende malda yakalandım keşke karaduman haklı çıksaydı ben sadece uçuk kaçık teorilerine kızdım keşke sizde insanları uyarsaydınız bu saatten sonra yapacak bişey yok ölmüş eşek kurttan korkmaz garanti fiyat var ortada diyemiyorum bunların işi belli olmaz altına da sarkıtıp ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışacaklardır hakkımızda hayırlısı olsun
    Yok dalga geçmiyorum patron dahil hepimiz aynı gemideyiz... nasıl bu izo nun ALTIN çıkarılacak arazi si bolmu? Şimdiden Ortaklık hazırlığı yapalım

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    sayın garip bende şikayetimi bildirdim mümkünse herkes bildirsin son 10 yılın en düşüğünden borsadan çıkıyor yangından mal kaçırır gibi

5.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    sayın garip bende şikayetimi bildirdim mümkünse herkes bildirsin son 10 yılın en düşüğünden borsadan çıkıyor yangından mal kaçırır gibi

sürecin sonunu bekleyeceğim..
    %98 toplayıp;
    5 yıllık ortalamadan satma hakkı verir ise alsın hisselerini...
    toplamayıp ya da toplayamayıp kottan çıkarsa da ortaklığımı devam ettiririm...

yapacak bir şey yok başka...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

6.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Teşekür ederim aklığıma geldiği şekilde yazıp şikayetimi dile getirdim.

Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku

sürecin sonunu bekleyeceğim..
    %98 toplayıp;
    5 yıllık ortalamadan satma hakkı verir ise alsın hisselerini...
    toplamayıp ya da toplayamayıp kottan çıkarsa da ortaklığımı devam ettiririm...

yapacak bir şey yok başka...
    Sen SPK nin nasıl kucuk yatırımcıyı kistrittiginin farkında değilsin sanırım.
    Borsa dışında zoraki 98 bulacak
    Borsa dışında satma hakkı ortaklıktan çıkarma hakkı değerleme raporu ile oluyor
    Bu raporu şirket hazırlıyor SPK onayliyor
    Çetelerin elindeyiz
    Bakın bakalım borsa dışında fiyatlar nasıl belirleniyor .Umarım ortak bırakır bizi bende razıyım .bu adamların nesine guvenecen daha 3 kuruş çalmak için uğraşıyorlar .ya 3 yıl sonra 10 TL den ortaklıktan cikariyom derse ne olacak degerleme raporu kendi elinde
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...20141112-7.htm

Son düzenleme : garip_borsacıı; 16-08-2019 saat: 16:45.

MADDE 6 –*(1) Ortaklıktan çıkarma ve satma haklarının kullanımına ilişkin süreçte bedel Türk Lirası olarak tam ve nakden ödenir.

(2) Ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılmasında satım bedeli olarak;
    ,

2) Borsada işlem görmeyen pay gruplarının her biri için; işlem gören sadece bir pay grubu bulunması durumunda bu gruba ilişkin olarak bu fıkranın (a) bendinin (1) numaralı alt bendi hükmü çerçevesinde tespit edilen fiyat, işlem gören birden fazla pay grubu bulunması durumunda ise bu gruplara ilişkin olarak bu fıkranın (a) bendinin (1) numaralı alt bendi hükmü çerçevesinde tespit edilen fiyatların aritmetik ortalaması,

b) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar için, her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel

dikkate*alınır.

(3) Satma hakkının kullanımına ilişkin adil bedel ise,

b) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar için bu maddenin ikinci fıkrası çerçevesince hazırlanan değerleme raporunda belirtilen bedel ile*hakim*ortak konumunun kazanıldığının veya hakim ortak konumunda bulunup ek pay alındığının kamuya açıklandığı tarihten önceki bir yıl içinde Kanunun 26*ncı*maddesi çerçevesinde zorunlu pay alım teklifi yapılmış ise bu fiyatın karşılaştırılarak bulunan en yüksek bedel

olarak*kabul edilir. Bu maddede belirtilen süreler içinde gerçekleştirilen işlemler ile ilgili olarak Kurulca Kanunun 101 ve 107*nci*maddeleri uyarınca işlem yapılmasına karar verilmesi durumunda, bu süreler hesaplama dönemlerine*dahil*edilmez

Sayfa 41/494 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •