Sayfa 946/1001 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,561 - 7,568 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD yanında sönük kalacak ama paylaşalım yine de
    GPG Günlük değer artışı %0.0827 MK 31.97
    IST Günlük değer artışı %0.0546 MK 21.11
    Emeginize saglik ustadim

2.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    TCD yanında sönük kalacak ama paylaşalım yine de
    GPG Günlük değer artışı %0.0827 MK 31.97
    IST Günlük değer artışı %0.0546 MK 21.11
    Hakikaten sonuk kalmis...

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim hg niz
    Gec kaldiniz
    Kutlamalara basladik...��
    Farkettim üstadım maşallah diyelim de göze gelmesin, benim ağırlık maalesef bunda değil uyuz GPG de. Çok defansif yönetiliyor Şu anda. Ama yine de bir miktar pozisyonum var TCD de. Allah bereket versin.

4.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evet bende ona şaşıyorum bugün fon yöneticisi ile görüşmeye çalışacağım.
    Veysel beyle görüşürseniz selamımı söyleyin lütfen. geçen gün sizi arayan görme engelli yatırımcı derseniz mutlaka hatırlar. o görüşmede en az 6 ay kalabilecek şekilde paramın tamamıyla da çekinmeden girebileceğimi söylemişti ama ben defans güvenliğini de düşünerek yüzde 50 oranında giriş yapmıştım ama ne olursa olsun doğru yapptığımı düşünüyorum. çünkü yarı portföyle de olsa girdiğim tutar epeyce var.

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Farkettim üstadım maşallah diyelim de göze gelmesin, benim ağırlık maalesef bunda değil uyuz GPG de. Çok defansif yönetiliyor Şu anda. Ama yine de bir miktar pozisyonum var TCD de. Allah bereket versin.
    Bende gpg ye uyuz oldum
    Taaa p.tesi cikis verdim dun oglenden sonra geldi para tcd ye giris yapamadim
    Attim ppf ye
    P.tesi yuzde yuz tcd ye girisim olacak...
    Umarim bozmazlar

6. Pazartesi güncel portföyü gönderecekler KAP'a, o zaman görücez akı karayı. Nereden gelmiş değirmenin suyu anlarız. Bunların bildiğini diğer portföy yöneticileri bilmiyor mu diye de soruyorum kendi kendime Ama bu oranı görünce YFV'de 1 gün daha beklemenin doğru olmayacağın karar verdim ve satis emri girdim. Beklemeye gerek yok artık.

7. arkadaşlar uyuzlaşma moduna giren ypf'yi ne yapacağız? pazartesiye kadar son bir şans daha verdik ama durum aynı olursa önerebileceğiniz alternatifler var mıdır? ben genel olarak tefaştan baktım ama çok ta öne çıkan bir şeye rastlamadım gibi.

Sayfa 946/1001 İlkİlk ... 446846896936944945946947948956996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •