Sayfa 203/1000 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

Teşekkürler cafalı abi.

Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    tcdd nin hisselerinin çoğu eksi alarko zaten yüzde 2 eksi bu çıkışta düzeltmesini yapıyor bu fonun sorunu öngörülebilir değil ve çok prim yaptığı için son 3 ve 1 ayda takılmış durumda yüzde 82 hisse var türev yüzde 10 ama bi haftadan beri eksi newstr ye katılıyorum ons ayrı takip et hisseyi hisse portföyünü bu fonun hisselerini takip etmekten piyasayı takip edemiyorum perşembe borsa eksi değildi bu eksi cuma eksi aşağı yukarı aynı dün borsanın altında kaldı getirisi sonuçta negatif getiri borsanın altında
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Evet haklisiniz...portfoye gore bugun durum nasil ustad. Tcd nin ...
    Borsa sabah yine 101 denedi satış geldi 100 doğru çekildi şuan thy aselsan ekgyo alımları ile ile toparlıyor tcdd de toparlıyor durdoyla alarko işi bozuyor eksi 1.20 borsa 101 kırarsa 104 105 lere kadar hızlanabilir bu haftaki ab ve tc faiz olayınla haftaya da fed beklentimiz ve temennimiz bu faiz indirimi gyolara yarıyor yarıyacak

5. ALARK işlemler ?! Bu nedir şimdi, burası yeri mi bunun ? Git ilgili başlığına as merak eden oradan baksın.

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    ALARK işlemler ?! Bu nedir şimdi, burası yeri mi bunun ? Git ilgili başlığına as merak eden oradan baksın.
    Ben söyledim atmasını...
    Tcd alarkları ne yaptı diye bakmak için..
    Kaç gündür eksi yazıyor
    Tacierler alış ortalaması 4,10 tabi bu tcd olmayabilir.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. Yfv satıp GPG ye biz daha giriş yaptım. GPG daha ihtiyatlı riski az .Daha kurumsallaşma var gibi 9 Kasım da pay sahipleri ile toplantı yapacaklar. TCD 1 Ağustos tan bu yana alınan 1 e 3 katlamis portföy toplam değeri, daha açık olmaları lazım. TCD portfoy hisselerine baktığımda sığ ve işlem hacmi az olan hisseler.Ben olsam almam ama portföy almış vardir bir bildikleri heralde .İlginç olan hiç banka hissesi yok portfoylerinde.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Elimdeki TCD'ye veda ettim az önce satış emri vererek hisse fon alımına başladım

Sayfa 203/1000 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •