Sayfa 24/899 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 185 - 192 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Yediler koca Kulcuyu be.

Borsada bir Yeyici Cetesi var. Aselsan, Petkim, Arcelik, Sise, Camcilar, Garanti, Halk, Tekfen... onlerine ne gelirse yiyorlar.

Neyse sirket destek atiyor en azindan. Kene de.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Nefes aldırmıyorlar ki kağıda. Yarın şişe toplar yine
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Nefes aldırmıyorlar ki kağıda. Yarın şişe toplar yine
    Hadi kardeşim hadi başka kapıya, Allah işini gücünü rast getirsin. Şişe toplayacakmış... !! hadi dükkanın önünü kapatma.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Hadi kardeşim hadi başka kapıya, Allah işini gücünü rast getirsin. Şişe toplayacakmış... !! hadi dükkanın önünü kapatma.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    zamanında şişe kapağı toplayıp tekerlekli sandalye alma hayaliyle büyümüş adamım ben. gitmem, burdayım. gitmiyorum. şişe gelmeden gitmem, gitmiyrum.

https://www.youtube.com/watch?v=wgVkcYT8G8I
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    zamanında şişe kapağı toplayıp tekerlekli sandalye alma hayaliyle büyümüş adamım ben. gitmem, burdayım. gitmiyorum. şişe gelmeden gitmem, gitmiyrum.
    Tekerlekli sandalye ne alakaymis?

Sen de gel oteki topige. Benim hakkimda ne yaz, ne bahset. Aynisini ben de yapiyorum, hatta gorup artiriyorum ve blokluyorum seni.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...74#post3768474

7. Soda topiğini bırakıyorum.İstediğinizi yazabilirsiniz.Rahatlayın dökün içinizi .Belki çok ilerde bi uğrarım.ALLAH a emanet olunuz.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Soda topiğini bırakıyorum.İstediğinizi yazabilirsiniz.Rahatlayın dökün içinizi .Belki çok ilerde bi uğrarım.ALLAH a emanet olunuz.
    Dur yav nereye sen gidersen kime vuracaz, bizler seninle madde-anti madde durumundayız. Sen yoksan biz de yokuz, hem sen kaybolduğuna göre hisse yine düşecek sanırım. Yada git, sen bilirsin ısrarcı olmayayım ben.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Sayfa 24/899 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •