Sayfa 492/1230 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dostum evli misin bekar misin bilmiyorum ama bekar isen evlen eğer eşin uyumlu ve tutumlu biri olursa bir anda cokciddi para birikmeye başlıyor tecrübe ile sabittir.
    evliyim eşim ile bakış açılarımızda benzer ama çocuk ile ilgili konular maalesef kontrolüm dışında ilerleyebiliyor.

bir de bu seneye özel yıllardan sonra ilk tatil ve kardeşimin evliliği olunca resmen havlu attım.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben har vurur harman savururdum eskiden. 2008 yılında bir ayda 20 bin tl kazanıp hepsini harcadığımı bilirim ne yapıyordun dersen hiç bir şey. O zamanlar azıcık hisse alsam şimdi olduğum kadar daha olurdum herhalde. Şimdiki eşimle de arkadaş olduğumuz dönemde dahi masrafım daha yüksekti ne zamanki nikah kıyıldı masraflar düştü çocuk oldu masraflar arttı evet ama ona göre birikim dikkat de arttı memnunum şahsen maddi anlamda.
    Boşver düğün dernek olaylarını da 3-5 ay önce doğuş otomotiv le ilgili konuştuklarımızı hatırlıyor musun

3. Sorma. Arkadaşa anlatmışım 100.000 lot almış çakal illa diyor seni yemeğe gotureyim viski istedim resmen elalemi zengin ettik neyse iyiler mutlaka kendileri de kazanır diyelim
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Boşver düğün dernek olaylarını da 3-5 ay önce doğuş otomotiv le ilgili konuştuklarımızı hatırlıyor musun

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Sorma. Arkadaşa anlatmışım 100.000 lot almış çakal illa diyor seni yemeğe gotureyim viski istedim resmen elalemi zengin ettik neyse iyiler mutlaka kendileri de kazanır diyelim
    Sen almamış mıydın yoksa,,,,aslında daha iddialı yazabilirim beğendiğim hisseler konusunda...bu sefer de mal pazarlıyor durumuna düşmek var...aldığımız her hisse de gitmiyor sonuçta...bakınız aksa, Petkim.

O yüzden önemli olan portföy getirisi diyoruz, en az 5, idealde 10 hisse diyorum.

5. Yok abi bende başka kağıtlar vardı onlar da kötü gitmedi şimdi de degistiriyorum yine. Doas is modeli o kadar hoşuma gitmedi incelemiş almamıştım haberler sürpriz oldu sağlık olsun alan kazansın bize bir viski karı oldu
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Sen almamış mıydın yoksa,,,,aslında daha iddialı yazabilirim beğendiğim hisseler konusunda...bu sefer de mal pazarlıyor durumuna düşmek var...aldığımız her hisse de gitmiyor sonuçta...bakınız aksa, Petkim.

O yüzden önemli olan portföy getirisi diyoruz, en az 5, idealde 10 hisse diyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku

sayın Cautionary; siz yinede beğendiğiniz hisseleri paylaşsanız iyi olur bizim için. sonuçta alıp almamak kişinin kararı..

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben har vurur harman savururdum eskiden. 2008 yılında bir ayda 20 bin tl kazanıp hepsini harcadığımı bilirim ne yapıyordun dersen hiç bir şey. O zamanlar azıcık hisse alsam şimdi olduğum kadar daha olurdum herhalde. Şimdiki eşimle de arkadaş olduğumuz dönemde dahi masrafım daha yüksekti ne zamanki nikah kıyıldı masraflar düştü çocuk oldu masraflar arttı evet ama ona göre birikim dikkat de arttı memnunum şahsen maddi anlamda.
    2008 yılında aylık 20 bin dolar maaş alıyordunuz demek ki .

Şimdi de 50 bin dolar olmuştur o zaman

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    2008 yılında aylık 20 bin dolar maaş alıyordunuz demek ki .

Şimdi de 50 bin dolar olmuştur o zaman
    Dolar bazında sabit kalsa bile 16k $ yapıyor. Düzenli maaş ise çok iyi bir aylık münferit bir kazanç ise farklıdır.
    Günümüzde halka açık şirketlerin genel müdür yardımcıları ortalama ne kadar maaş alıyorlardır?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 492/1230 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •