Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 6,793 - 6,800 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Pair trade mesela, 1 poz açtın terste kaldın, 2 poz tersine işlem açar kaybı durdurup, üstüne kar yazarsın. Ama malak gibi bekliyorlar galiba.
    aynen hemde ne malak 1 poz tersse 2 aç kara geç elinde 30 trilyonlul hisse varsa endeks çakılıyorsa aç poz düşüşe koru portföyü bu fon işi hisse uzmanı borsacı için boş hisseyi takip edecen bide fona mı kafa yoracan adamlar demiş bide bize güvenin en az 6 ay bekleyin nasıl beklesin millete duramayıp yerinde kaçıyor

2.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Aslında en güzeli kendi portföyünü kendin yönetmek..Yorucu ve zor iş ama böyle zamanlarda bence çok daha karlı.
    Ben likit fonhariç ilk defa fon aldım hele bugün 13 kadar emir gönder yarınki meçhul fiyattan al sat bi daha elim gitmez benim hisse varken heleki şu son 1 ayda yüzde yüze varan primli hisseler var burda durmak aptallık al sat yapsanda kurtarmıyor oda zor fonda valör işi

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    ACC güzel bir fon aracı kurum bağlantısı olmayan ve herhangi bir finans kuruluşunun altında değil yönetim şirketi benimde ilk gözüme çarpan hisse fonlardan birisiydi ama GL1 tercih ettim hem uzun süreli performansı hemde sabit bir portföy büyüklüğü var çok fazla oynama olmuyor. Endeks düşüşüne paralel gitti son zamanda ama bunda banka ağırlığını arttırdı geçen ay onun etkisi çok fazla ilerde yine kendine gelecek diye tahmin ediyorum.
    O da Global Menkul Kıymetlerin bağlı olduğu grubun, yani aracı kurumla bağlantılı.

4.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Dibine kadar girselerde, çıksalarda, çökselerde komisyonu alıp yatıyorlar aşağı..Hiçbir zorlayıcı faktör yok maalesef..
    fonun hızlı prim sonrası dikkat çekip 45 günden beri yatmasını aşırı giriş sonrası rehavete mi bağlıyorsunuz

5. Şimdi aşırı giriş vs.durumları olsa dert, aşırı çıkış olsa dert..Elindeki nakitin en az % 20 sini likit tutması lazım ama, bunu yapmayıp zararına işlem yapıyorlar bilerek.Dün mesela, tek eksi getiren Tcd..Çıkış için müşteri parasını ödeyecek likit yok, zararına mal verip likit yaratıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    O da Global Menkul Kıymetlerin bağlı olduğu grubun, yani aracı kurumla bağlantılı.
    actus globaldi doğru okumuştum şimdi hatırladım

7.  Alıntı Originally Posted by 06acm06 Yazıyı Oku
    Şimdi aşırı giriş vs.durumları olsa dert, aşırı çıkış olsa dert..Elindeki nakitin en az % 20 sini likit tutması lazım ama, bunu yapmayıp zararına işlem yapıyorlar bilerek.Dün mesela, tek eksi getiren Tcd..Çıkış için müşteri parasını ödeyecek likit yok, zararına mal verip likit yaratıyorlar.
    Dün portföyüde eksi olan tekti çok feci eksideydi toparlamasa çünkü hisslerinin ağırlığı olanların çoğu aşırı primli pikte onlarda kayınca malum

8. Yahu boşverin TCD'yi falan
    TCD okumaktan gözlerim kanadı.
    Haftaya ne olacak onu söyleyin.

Sayfa 850/1000 İlkİlk ... 350750800840848849850851852860900950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •