Sayfa 122/999 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Hocam lütfen kürtçülük ve kürdistan kelimelerini kullanmayınız. Meşruluk kazanmalarına yardım ediyoruz..
    İşlenen suçun adı Kürtçülük/Kürdistan olduğu için suçlama da yüzlerine karşı suçları okunarak yapılmalı. Suçun kendisinden meşruluk kazanamazlar..

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    İşlenen suçun adı Kürtçülük/Kürdistan olduğu için suçlama da yüzlerine karşı suçları okunarak yapılmalı. Suçun kendisinden meşruluk kazanamazlar..
    Mahkemede Yüce Türk Savcısı yüzüne söylemişti bölücü terörist başı bebek katilinin.
    Burada söylemenin bir sonucu yoktur yinede sen bilirsin hocam.

3. Yav Trump, RTE nin hemen yanı başında Mazlum Kobani ile RTE yi eş tutan söylemde bulunuyor...Siz ne diyosunuz ?

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Yav Trump, RTE nin hemen yanı başında Mazlum Kobani ile RTE yi eş tutan söylemde bulunuyor...Siz ne diyosunuz ?
    Ona biz ne diyelim,ses çıkarmayan RTE diyecek neden ses çıkarmıyor

5. Sayın poroflarımız, her nerelerde yitti iseniz işaret fişeği fırlatın ki ahali sizi bulsun..
    Uluslararası makaleleri derleyen kuruluşun incelemesine göre, 68 rektörün uluslararası yayını bulunmuyor. 71 rektörün araştırmalarından sıfır atıf var.
    https://veryansintv.com/akademinin-h...r-sifir-cekti/

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    adam kelimesi adama denir

Başgana orta geldi dk. 90 vurdu gol oldu....

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Sayın poroflarımız, her nerelerde yitti iseniz işaret fişeği fırlatın ki ahali sizi bulsun..
    https://veryansintv.com/akademinin-h...r-sifir-cekti/
    Hele bi tanesi varki her akşam tvlerde kanal kanal gezip güzelleme yapıyor. Akademik bilimsel araştırma yapıp işe yarayacağına...Yaşar Hacısalihoğlu mu ne adı da...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    ayrılıkçı Kürt milliyetçiliği ve bu konuda çalışan Kürt örgütleri hakkında hiç bir sempatimin olmadığını, yıllardır.bu.konuda onlarca yazı yazdığımı, yitip giden canlarimiza (şehit de dense) yandığını beni tanıyan herkes bilir...Bu ülkede yaşam ve huzur temelinin üst kimlik olarak Türklük ve laiklik olduğuna yürekten inanırım. bu iki kavram benim olmazsa olmazlarimdir.

Ama epey insanlık tarihi okumuş biri olarak bilirim.ki, devletler ırklar medeniyetler gelir geçer...temel insani değerler ise umarım insan devam ettikçe el üstünde tutulur...demem o ki, hırsız ve de ahlaksiz ırkı dini sıfatı ne olursa olsun her daim düşük değerlidir...ben bir şekilde kussem de, düşman olsam da bir ırktan biriyle gün gelir sarilabilirim..ama bir hırsız bir ahlaksız, insanlık düşmanı , devletin verdiği olanaklarla ailesini ve çevresini zenginleştiren biri benim için her zaman uzlaşılmaz biri olarak kalacaktır..

Sayfa 122/999 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •