Sayfa 664/1000 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    News traderpanda ile arkadaş mısınız?
    Acc-Tcd tahterevalli gibidir.
    Öğretebilirim isterseniz arkadaşım.
    bayağı bir geriden geliyorsunuz sanırım üstadım konu ne acc ne tcd sadece negatif gelen bir fon üzerine üst üste yapılan floodlara olan tepkimizi dile getirmiştik ve konu kapandı webster üstadımla artık fon yoldaşıyız o nereye biz oraya. bu arada ben newstr yan hesabıyım sanırım sizde webster yan hesabı olmalısınız memnun oldum.

2.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    TTE bugün Şubat/2018 deki fiyatında. Şubat/2018 fiyatına gelebilmek için, neredeyse 2 yıl bekletmiş yatırımcısını. Başka da söze gerek yok.
    fonlara yatırım cuppadak olmamalı... ya belli bir iskontoyu görüp vira deyip alırsın % 30 -40-50 eksi getirilerde toplamaya başlarsın ya da hisse alıp biriktirir gibi her ay her gün her hafta her ayın çarşambaları 13 üncü cumalar gibi kendine bir sistem yapar toplarsın uzun bir dönem ortalaman olur... önemli olan şu an... şimdi ... gelecek geçmişte yaşananların garantisi olmadığı gibi ( kuantum fiziğinde öyle ) geçmiş de geleceğin inşasında çok da etkin olmayabiliyor ... Nöropsin proteini gibi olmak lazım hayatta çoğun belki de ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    fonlara yatırım cuppadak olmamalı... ya belli bir iskontoyu görüp vira deyip alırsın % 30 -40-50 eksi getirilerde toplamaya başlarsın ya da hisse alıp biriktirir gibi her ay her gün her hafta her ayın çarşambaları 13 üncü cumalar gibi kendine bir sistem yapar toplarsın uzun bir dönem ortalaman olur... önemli olan şu an... şimdi ... gelecek geçmişte yaşananların garantisi olmadığı gibi ( kuantum fiziğinde öyle ) geçmiş de geleceğin inşasında çok da etkin olmayabiliyor ... Nöropsin proteini gibi olmak lazım hayatta çoğun belki de ...
    Gerçek Sütbıyık isen bize betondan **** fışkıran klibi atman lazım.
    Bir de bu yılın fonu neydi, ne olacaktı?
    TCD ACC arasındaki korrelasyon önemli mösyö.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    O denge nasıl olduysa dün işlemedi
    Aynı anda ikiside okkalı eksi yazdılar
    Kafalarda soru işaretleri belirdi
    Ya dünkü gibi birliktelikler artarsa diye

Tabiki 1 gün ölçü sayılmaz ama her ikisinide yüksek oranda bulunduranlar dünü(aslında bı hafta sonu götürülerini) mercek altına alsınlar

Bu arada geçmiş olsun diyorum sizede, böbrek taşı ağrısı fenadır

5. Admuatafa size bir sey soracagim ost iceren fonlar nasil likit olabiliyor .cogunun vadesine 40 gun 40 gun kiminin 1 yil var .bir ost satildigimda ertesi gun hesaba geciyor.acaba fonun geri kalan % 40 lik kismi olan repo yahut ttp den mi dönüyor bu sistem.misal 50 milyon luk bir fonda diyelim ki 40 milyonluk bir cikis olsun .o zaman likidite sorunu olur herhalde .cunku paralar tahvilde bagli .

6.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    ne yapıcan las vegastaki klibi... eskide o yeni şeylere bakmak lazım... kız güzeldi ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

7. Acc hisseleri tcd ve gmr ye gore baya ekside .

Bence bu bist arti kapatir
    Ufakta olsa diyelim...
    Eksi kapatacaksa daha da sarkma yapar buralarda kalmaz...
    Herkes siki tutunsun...
    Hayrani ustadim sizi mimbere alalim
    Ben kamet getirecem...
    Duaya baslayalim...

Sayfa 664/1000 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz