Arama sonucu : 1539 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    yok ustad ben almadim sureci takip edecegim bakalim şu ilk şok lar gecsin belirsizlik azalsin o vakit alma planim var. tabi makul rakamlara gelir ise. bu nakitte olan biri olarak benim stratejim.

bir de malda olsaydımı düsüneyim. malda olsam ne yapardim. acikcasi bir kac secenek var. eger bir karar veriyosak o secenegin arti ve eksisini kabullenmemiz lazim.

malda olsaydim secenekler:

x...eger 1.5 yil onceki operasyonda 1.8 uzeri mallanan biri olsaydim; bedelli surecine kadar beklerdim hic satmadan. zaten zarardayim bakalim niyet ne derdim. belki bedelli onaylanmaz, belki vazgecer diye de dusunurdum ki o laki bedelli onaylansa bile galip akabinde o yeni kagitlari satmak icin illaki yukseltir evladiyelik kalsin bi kenarda der dokunmaz izlerdim.

x...diyelim 1.4x/1.6x arasi şu son yukseliste aldim ve satmamis olsaydim neyapardim. paniklemezdim ve sureci takip ederdim eger bedelli olacagina inaniyorsam nakidimde yoksa bu gün bir miktar malimi satip nakite cevirir ve olasi 1tl bedellide kullanirdim. fakat bu secenek artik yok cunku bu gün bitti. bu gun ozellikle bunu yazmadim seans ici cunku adam malinizi satin diyor derler diye yazmadim. sadece bu secenekti bana gore gecti. 1.4/1.6 arasi maliyetlenmissem acik soylim 1/1.3x arasi malimi satmazdim nede bedelliye katilirdim galipcimin ne yapacaginq bakardim. cunku galip yeni kagit yazarsa kesin köpürtüp satmayi dener...her bedellisinin akabinde bunu yapmis.

ustad malda olan icin benim gordugum secenekler bunlar. nakitte olan ne eder ne yapar nerden alir kendi bilir. sakin ve sabirli olmakta fayda var sirketin verileri bukadar iyiyken gün gelip bu verileri kullanacaktir illaki.
    Teşekkürler ilim kardeş. Spk cevabı en az bir 2 3 ay sürme mi bu Arada daha aşağı salar mı senin grafiklerin vardı üstad özledik yabancı takasın vardı?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Teşekkürler ilim kardeş. Spk cevabı en az bir 2 3 ay sürme mi bu Arada daha aşağı salar mı senin grafiklerin vardı üstad özledik yabancı takasın vardı?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ustad bedelli surecine girmis kagitta grafik pek uygun olmaz ama ginede pc de degilim yarin buyuk resimdeki grafiklere bakar sunarim. diger veriler dusunce aksam paylasirim henuz dusmedi. spk ya basvursun sorasi 1.5/2ay surer...basvuruyu geciktirirse bir capanoglu var deriz ;) henuz erken.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •