Sayfa 125/193 ÝlkÝlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 993 - 1,000 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

Alýntý Originally Posted by dünyalý Yazýyý Oku
    Sayýn batýk ayný þeyi füþünmüþüz tþkr..

Birlik olursak bizi uyutanlara raðmen. ölmeden selamýzý okuyan TMSF'ye raðmen EGYO'yu kurtarabiliriz Allah'ýn yardýmýyla Ýnþ.

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kardeþim gazate haberinin altýna yorum yapsan ne olur kaç kiþi okur ben ne diyorum sizler ne diyorsunuz

milleti tmsf cimer bimer spk milleti gazlayan muhteremler nerelerdesiniz hemen hapse attýranlar ipinizle kuyuya mý inilir diyorum

ilk önce bunlarýn neticesi açýklanýr yok ise

herkesin bir þekilde imkanlarý var izmir kaç km Basmane çukuru önününe döviz, pankartlarla ulusal ve yerel gazeteden basýn mensuplarýný davet edersin basýn açýklamasý yaparak taleplerini ve tepki ortaya

korsun yoksa HABERÝ SEN YAPARSIN yapýlan haberin altýna yorumu kim okur yada ne kadar etkili olur.

ölme eþþeðim ölme

Haklýsýn da,bir baþlangýç yapýver ne olmuþ yani.Benim egyo hissem yok denecek kadar az.Yine de destek veriyorum.
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

korkmayýn perde arkasýndan tribünden izlemeyin yok sa atý alan üsküdarý deðil basmane çukurunu geçecek

4. Sayýn joker herkesin dikkatini çekecek kadar bir yorum beðeni okursa bakarsýn yeni bir haber yaparlar, araþtýrýrlar.

Tüm yangýnlarý baþlatan bir kývýlcýmdýr.
    Ve biz artýk 0 derecede tutuþacak hale geldik.

Bu kadar mesaja raðmen dediðiniz gibi perde arkasýndakilerin birisi çýkýpta 20.000 Egyo yatýrýmcýsý için çýkýp bir açýklama yapmýyor.
    "Cottono" kardeþin dediði gibi "üç vakte kadar" denilerek uyutulduk. En doðrusu direk mahkemeye giderek dava açarak egyo'nun varlýðýný korumak ve gayrimenkullerin satýþýný durdurmaktý..

Fakat yanýmýzda görünenlerin 1. amacý aslýnda egyo'yu kurtarmak deðilmiþ. Bunu yeni anlýyorum. Ýstenseydi vaktiyle çok þeyler yapýlýrdý.

Belki otobanda son çýkýþa yaklaþýyoruz, ilerisi belki de uçurum.

Tmsf, deniz a.þ., EGYO yönetimi kimin ihmali, suistimali varsa dava açalým hesaplaþalým, biz ky olarak hakkýmýzý arayalým.
    Gizli hesaplar resmileþir, ibralaþma olur, belki de birileri ucu kendilerine dokunmasýn diye EGYO'ya özgürlüðünü verir.

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

beni özelden doðrularý söylediðimi destekleyen üyeler sað-olsun

6. Doðrularý söyleyeni genelden desteklemek daha kiymetli..dayanin arkaniza kayfeleri yudumlayin denildi hep ama asil konuþulacak zamanda kim kimse yok....

Alýntý Originally Posted by zmoglu Yazýyý Oku
    Doðrularý söyleyeni genelden desteklemek daha kiymetli..dayanin arkaniza kayfeleri yudumlayin denildi hep ama asil konuþulacak zamanda kim kimse yok....
    Sayýn hocam, dünkü haber linkine yaptýðýnýz destekten dolayý ,teþekkür ederim þahsen. Eplas,mzhld ve egyo olarak toplansak tahminimce en az 20 maðdur vardýr,þu forumlardan tanýdýðým,5,6 yýldýr
    ..ama hak aramaya gelince 5,10 kiþi yazýyor....demekki herkes halinden memnun,aðlayýp sýzlanýyorlar, timsah gözyaþlarý döküyorlarmýþ meðer...ben bile fark etmiþsiniz 2 farklý isimle yazdým. Ne kadar çok yorum, o kadar iyi
    ...yoksa ayný yazýya 1000 tane beðeni olsa ne yazar.deðil mi yani?
    .
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

8. Evet maalesef birlik olmak adina her alanda sinifta kaliyoruz..oysaki birlikten güç doðar..

Sayfa 125/193 ÝlkÝlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •