Sayfa 134/235 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,065 - 1,072 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Hub isterse 500 TL olsun
    Işim olmaz.
    Yemez hayvan terli .
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Saygı duyuyorum Ağam.Sen de bu ulkemin bir degerisin.Keske bu yolda beraber yuruseydik.Beraber yürüdük biz bu hubvcde deseydik keşke .Ama nasip değilmiş .

2.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Saygı duyuyorum Ağam.Sen de bu ulkemin bir degerisin.Keske bu yolda beraber yuruseydik.Beraber yürüdük biz bu hubvcde deseydik keşke .Ama nasip değilmiş .
    Abi ne saygısı Allah için bildiğin itlik köpeklik peşinde bunlar.

Teknosada 1 haftadır bu köpeklerle çarpışıyoruz ********ler milleti panikletip teknosa battı bitti deyip 8-10 hesaptan yazdılar millet 7 TL den panikle kaçtı gitti. Bunlar bildiğin Allahsız kitapsızın önde gideni.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    42000 TL yıl 300000 yaptım şimdi ev alıyorum biraz da kredi çekerim şimdi halk bankasından çıktım güzel kardeşim

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah hayırlı uğurlu etsin Ağam.Para araçtır .Hayati kolaylaştıran ,hayallerimize götüren bir araçtır .Maşallah güzel kazanmissin.Ben de yıllar önce borsadan kazandiklarimi arsaya gommustum.Bundan sonra kazandiklarimi borsada tutacağım diye kendime söz vermiştim.İhtiyacim olan parayı ise borsadan çekeceğim demiştim.Yani arsa aldigim bana yeter .Yatirimlarimi yine borsada değerlendireceğim.

Haftasonu ben de galerileri gezdim.2020 model JEEP RENEGATE beğendim kendime .Ama Mart Nisan aylarında gelecekmiş yurtdışından 2020 modeller .Bekleyecegim artık o zamana kadar .Belki de o zamana kadar bedavaya getiririm JEEP RENAGATE yi .Elimdeki hisselerin performansları mükemmel şu günlerde maşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Abi ne saygısı Allah için bildiğin itlik köpeklik peşinde bunlar.

Teknosada 1 haftadır bu köpeklerle çarpışıyoruz ********ler milleti panikletip teknosa battı bitti deyip 8-10 hesaptan yazdılar millet 7 TL den panikle kaçtı gitti. Bunlar bildiğin Allahsız kitapsızın önde gideni.
    Lafımı geri alıyorum Stonhand Ağam.Ben hubvc ,klimasan topigini okuyorum .Bilmiyordum.Salla gitsin o zaman .

Yahu elinde hisse yok ne yazıp durarsin?Vereceksen akılı camilerdeki dilencilere , uyuşturucu ,alkol ,sigara ,fuhuş muptelalarina ver .

Buralarda millete akıl vermeken daha sevaplidir .Biz batarsak batalım .En kötü para kaybederiz zaten de paramız kredi değil , ihtiyacımiZ olmayan para .

Hayret birşey .Ne insanlar var ülkemde

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Adamsın
    Adamın kıralısın bu işte bu
    Öz güven
    Kendinden emin ne yaptığını
    Bilen bir kardeşimiz
    Bol şans
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

6. Yaaaaa son yorumum
    Burda herkes bir yorum
    Yapar zaten herkes aynı
    Yorumu yapıyorsa o zaman
    Hiç bir anlamı olmaz .hiç
    Bir kıymeti olmaz
    Heeeee.
    Başka yorumlarda bakarsın
    Gene bildiğini yaparsın.
    Zenginlik olur .
    Kalbinin sesini dinlersin.
    Her zaman her yorum
    Zenginliktir okursun geçersin.

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Yaaaaa son yorumum
    Burda herkes bir yorum
    Yapar zaten herkes aynı
    Yorumu yapıyorsa o zaman
    Hiç bir anlamı olmaz .hiç
    Bir kıymeti olmaz
    Heeeee.
    Başka yorumlarda bakarsın
    Gene bildiğini yaparsın.
    Zenginlik olur .
    Kalbinin sesini dinlersin.
    Her zaman her yorum
    Zenginliktir okursun geçersin.

Git ironini ötede yap birader
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Te 35.50

Sayfa 134/235 İlkİlk ... 3484124132133134135136144184234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •