Sayfa 190/1002 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: Viop - XIII

Vayyy Wayyyy wayyyyy.

2. herkes haftalik grafigi yada aylik grafigi acarak cizgisini cekti tutar ihtimali ile buna bende dahil ben Sp de pozisyon aldim 2550 ve 2600 lerden yalniz Sp 1000 lere dusse dahi o pozisyonu tutarim 0 a dusmedigi muddetce zarar etmis olmam kaldiracim cok ama cok dusuk Cekilen cizgide olusucak ihlali cok iyi ayarlamak lazim .. ben conilerin borsasinda dibi bulup ordan alim yapabilen yatirimci gormedim .. onceden Sp DJI dax Nikkei 4 grafigi acip inceleyince fikir sahibi olabiliyorduk ama suan Nikkei ve Dax Grafigine bakinca resim cok urkutucu sayet asagiya devam ederse 2550 de 2350 bile kurtarmaz Sp yi
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Fed haberinden sonra Bovespa %20 den %14 eksilere geldi ve burada tutundu.Aslında Merkez bankaları uzerine düşeni yapıyor. Bizim borsanın yarın 95.000 üzerine atacağını düşünüyorum. Düşüş biraz mola verecektir
    Merkez bankalari gerekeni yapmadi yapmiyor .. Faiz indirimi yada QE bui isin ilaci degil indirim yaptiklarinda piyasa bocaladi .. QE sonrasinda piyasalar gereken tepkiyi vermedi .. soyle diyelim merkez bankalari adim atti deniliyor ama bugun acikladiklari adim atmak degil adim atmak icin ayakkabisinin birini giydi
    ....

4. valla enflasyon vs. bilmem ben..bist100 diğer borsalara göre pahalı..enflasyon ya da dolar kuru vs. o da zaten bizim borsanın rezilliğini gösterir..dolar bazlı ya da altın bazlı bakarsak olaya zaten batığız..ucuz değiliz batığız..
    o yüzden her borsa kendi para birimiyle bakılmalı..çünkü ederi o..

5. Endeksin 93 bin üzeri tutunmasını bu ortamda olumlu buluyorum .........yarın tepki alımları başlayabilir çünkü tedbirler alınması okulların tatil edilmesi bunlar olumlu gelişmeler ...
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

6. Merkez bankalari gereken dogru adimlari atmadigi muddetce bist de olusucak yukselis kalici olmaz aksine merkez bankasinin attigi yanlis adimlarin cezasini bizim gibi ulkeler ceker .. down dipden doner ama bist yeni dip gorur
    ....

7.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    endeksin 93 bin üzeri tutunmasını bu ortamda olumlu buluyorum .........yarın tepki alımları başlayabilir çünkü tedbirler alınması okulların tatil edilmesi bunlar olumlu gelişmeler ...
    vazgeçmicen değil mi?

8. şifre hisse sahiplerinin kendi malını alması unutmayın...

Sayfa 190/1002 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •