Sayfa 210/1003 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: HALK Cafe - II

HALK Cafe - II

Değerli üstadlar sevinsem mi bilemedim. Neden derseniz size sordum siz güzel cevap vermeyince değiştirmek istediğim hisse rysgyo yüzde 20 marj yaptı bugün 3.88 den 4 e kadar aşacaktım. Korktum bir destek aradım bulamadım. Ve tavan kapadı. Bizim halk ne yaptı. Bir ara sattım 5.30 dan 50.000 bin benim lotları aldı götürdü 1.34 e sonra indi 1.24 e sonra 5.29 ortalama ile zor koydum yerine. Ucuz diye diye hiç bir kar edemediğimiz gibi birde zarardayım canım sıkılıyor em dandik hisseler yüzde yüz elli yaptı. Gözümün önünde daha önce yazdım. Şimdi düştü yüzde yüz e alan adam yine karda yüzde 50 biz ise yüzde 20 yine zarardayız. Ve tepki de vermiyor yukarı...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Değerli üstadlar sevinsem mi bilemedim. Neden derseniz sizin doğru dürüst cevap vermeyince değiştirmek istediğim hisse rysgyo yüzde 20 marj yaptı bugün 3.88 den 4 e kadar aşacaktım. Korktum bir destek aradım bulamadım. Ve tavan kapadı. Bizim halk ne yaptı. Bir ara sattım 1.30 dan 50.000 bin benim lotları aldı götürdü 1.34 e sonra indi 1.24 e sonra 1.29 ortalama ile zor koydum yerine. Ucuz diye diye hiç bir kar edemediğimiz gibi birde zarardayım canım sıkılıyor em dandik hisseler yüzde yüz elli yaptı. Gözümün önünde daha önce yazdım. Şimdi düştü yüzde yüz e alan adam yine karda yüzde 50 biz ise yüzde 20 yine zarardayız. Ve tepki de vermiyor yukarı...

Ne güzel yazmışsın.

Bunu 666 iyi cevaplar, o bu tür soruları sever

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Mahkeme 31'inde.
    Kardeş biliyorum zaten mahkeme yaklaştı deyip baskılarlarsa gitti yine bizim yüzde 20 havaya olur...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Değerli üstadlar sevinsem mi bilemedim. Neden derseniz sizin doğru dürüst cevap vermeyince değiştirmek istediğim hisse rysgyo yüzde 20 marj yaptı bugün 3.88 den 4 e kadar aşacaktım. Korktum bir destek aradım bulamadım. Ve tavan kapadı. Bizim halk ne yaptı. Bir ara sattım 1.30 dan 50.000 bin benim lotları aldı götürdü 1.34 e sonra indi 1.24 e sonra 1.29 ortalama ile zor koydum yerine. Ucuz diye diye hiç bir kar edemediğimiz gibi birde zarardayım canım sıkılıyor em dandik hisseler yüzde yüz elli yaptı. Gözümün önünde daha önce yazdım. Şimdi düştü yüzde yüz e alan adam yine karda yüzde 50 biz ise yüzde 20 yine zarardayız. Ve tepki de vermiyor yukarı...

Billur mu geçiyon bizle dostum?
    Bu parayı bu düşüncelerle yıllardır borsada batirmadan geldiysen buradaki hepimizin senden tavsiye alması gerekir.Ne haddimize sana tavsiye vermek.

Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Billur mu geçiyon bizle dostum?
    Bu parayı bu düşüncelerle yıllardır borsada batirmadan geldiysen buradaki hepimizin senden tavsiye alması gerekir.Ne haddimize sana tavsiye vermek.
    Ortak yazdıklarım yarısı şaka olsa da Th bin mantıklı yazılarına ki o doğru yazıyor yanlış anlaşılmasın çok güvendim bu halk banka senedi almamama rağmen beni cezbetti ucuzluğu neler kaçırdım neler normalde Halkbank la rysgyo kıyaslanmaz bile. Bunu biliyorum. Ama sahip çıkanı var. Ve gidiyor.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Hocam bistte trade eden anlık karar değiştirip duran batar...Açık ve net...

Twiterdada yazıyor sğrekli birileri 100 200 k takipcisi var, sürekli trade ediyor ne hikmetse nasıl bir güçse makinaları robotları yeniyor ve hep para kazanıyor

Çok haklısın inancın varsa gücün varsa , bekleyeceksin makul bir seviyeden vedalaşmayıda bileceksin, isterse fizana çıksın.

Borsada doğrunun gerçeğin ne olduğu önemli değildir, önemli olan potansiyel hangi taraf ağır basarsa sistem karşı pozla onları yoketmeye planlanmış. Bitirirler...

Th yazdı çizdi bilançoyu açıklandı ne oldu?

golden cross yazıldı çizildi ne oldu?

Pd/dd ucuz dedik mantıklı değil dedik ne oldu?

O adama ne oldu harbiden, HUB'u 1'den 30 yapmis; vatan millet Sakarya destek olacagiz kahrolsun ABD diye 7'den Halka dolusturdu insanlari...

sokarttilar. Sayesinde bir de 7.11 mi 7.21 mi ne mal vermistim. Onlari daha yerine bile koymadim.

Golden Cross agha'nindi. O kadar da ornegini verdik onlari 2 kere bu banka tarumar etti diye. 3.yu de etti

Ben devamli trade eden biriyim. Son 1 hafta hicbir trade islemim yok. Boyle zamanda trade ile vakit kaybedilmez. Alirsin, 1 sene sonra bakarsin.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    O adama ne oldu harbiden, HUB'u 1'den 30 yapmis; vatan millet Sakarya destek olacagiz kahrolsun ABD diye 7'den Halka dolusturdu insanlari...

sokarttilar. Sayesinde bir de 7.11 mi 7.21 mi ne mal vermistim. Onlari daha yerine bile koymadim.

Golden Cross agha'nindi. O kadar da ornegini verdik onlari 2 kere bu banka tarumar etti diye. 3.yu de etti

Ben devamli trade eden biriyim. Son 1 hafta hicbir trade islemim yok. Boyle zamanda trade ile vakit kaybedilmez. Alirsin, 1 sene sonra bakarsin.
    İşte 666 kardeş sen trade edip kazanıyorsun biz bakıyoruz halk da halk diye. Ha bize de söylesen bizde kazansak olmaz mı. Bu halkın başını bekleyinceye kadar.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Ne güzel yazmışsın.

Bunu 666 iyi cevaplar, o bu tür soruları sever
    En iyi TREND anliyor bu konuyu

Sayfa 210/1003 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz