Sayfa 727/1002 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by metalurjist_88 Yazıyı Oku
    3000 puanlik harekete hazir olalim. Simetrik ucgen kiriliyor bu 5 dakika barinda
    Iblis 2 dk da 1500 puan basti

2.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    bizde umre dönüşü kuluçka var
    Umreden gelenler, yurtdışından kapan vakalar önemli değil inanın.
    Burada yurt içinde bulaş çok önemli. Eğer yurt dışı vakaları iyi izole edebilirsek, çok hafif atlatırız.
    Burada vatandaşın cahil olmaması gerekli.(Açıklama gereği duydum; bana bir şey olmaz, bu basit bir grip, oyun bu ameriganın oyunu, ne şimdi hayatımı şu aptal grip için kısıtlayayım mı,anamı babamı çocuklarımı sevdiklerimi de görmeyeceğim diyen herkes tıbbi bakış açımla cahildir.)
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    Yukarı mı diyorsun....
    Simetrik ucgen nereye kiracagi belli olmaz.asagi kirdi. Sabahki duseni takipe devam long icin

4. bıst 100 1.30 eksı kucuk hısselerı verıolar......30 o.84
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. Avrupa borsaları yükselişle açıldı

Avrupa borsaları güne yükelişle başladı.

Açılışta, Stoxx Europe 50 endeksi yüzde 2,5, Almanya DAX endeksi yüzde 4,5, İngiltere FTSE 100 endeksi yüzde 2,4, Fransa CAC 40 endeksi yüzde1,9, İtalya FTSE MIB endeksi yüzde 5,6 ve İspanya IBEX 35 endeksi yüzde 5,8 oranında yükseldi..
    Thoros, beni altıncı kez hayata döndürdü. Yaşamaktan yoruldum.

6.  Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    İlk deneme başarısızlıkla sonuçlandı. Risk iştahı çok düşük hala.
    Bırak otursun bir fiyat derim naçizane
    Not short için elim kaşınıyor...
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Devletin cikip firmalar icin tesvik ve kurtarma paketi gerekirse hazirlar hayata geciririz demesi lazim. Ha para yok o ayri mesele

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kaynak kaldı mı ? Hangi kaynak ile kimi kurtarıyorsun ? Para basıp kurtarmaya kalktıklarında ne olduğunu görüyoruz. Enflasyon, faiz, döviz sarmalı. Bu iş böyle düzelmez. Düzelsede kolay düzelmez. Beslediğimiz ümit, dünyada para saçılırken belki bize de para gelir.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Devletin cikip firmalar icin tesvik ve kurtarma paketi gerekirse hazirlar hayata geciririz demesi lazim. Ha para yok o ayri mesele

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünya nasıl hallediyorsa, FED, AMB, BOJ ne yapıyorsa onu yapacağız dostum. Verecez odunu darphaneye. Trend bu. Para yok diye birşey yok şu dönemde ))

Sayfa 727/1002 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •