Sayfa 119/269 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 945 - 952 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Ekran goruntusunu telden yukleyemiyorum bu siteye. Neden acaba. Siz nasil yukluyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hizli resim.com dan yükledim..resim yukledikten sonra forum olan kısımdan koplayin linki..

Eyw. Tesekkurler.
     Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku
    Hizli resim.com dan yükledim..resim yukledikten sonra forum olan kısımdan koplayin linki..

4. Oyak grubu çimentolara koşulsuz şartsız ayrılma hakkını tanıyorum dedi,
    Peki neden ve ne için bunu dedi,deme gşbi zorunlulupu varmı idi?
    Zannetmisyorumki olsun,spk tebliği belli değilmi,haber ilk açıklandığı gün ve öncesi sahiplik oranı değilmi ayrılma hakkına sahip olmak(hatta sonrasında satarsanda yararlanamıyorsun denmiş yeni tebliğde tabi daha düzenleme halinde) ama oyak elinde olması yeterli diyor,nezaman alırsan al diyor yeterki şerh koy diyor,

Bunlar yani oyak bu denli mağduriyeti önleyici adım atıyorken,şişe ne yapıcak acaba,

Oyak birleşmeden vazgeçmez hatta ayrılma hakkının hakkını vermiş iken herkese,virüs müş ,idlipmiş,dünyadaki olumlu olumsuz gidişatın anlık marjşnal değişimine bakmaz iken,merak ediyorum şişe ne yapıcak ,

Değerleme adil olucakmı,değişim oranları adil olucakmı,ayrılma hakkı adil olucakmım

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Vix endeksi gene asiri yukselmis. Yarin zor gececek. Bu bela durmayacak uzun sure belli oldu.

6. Ayrılma hakkı yahu hisse kimin elinde ise o şirketin ortagıdır ..ortaklar arası ayrım olurmu???ozaman hisselrin alınıp satıldığı bu borsa piyasası neden var.....temettü vereceği tarihten önce diyormusun 1 sene tutana temettü varda 3 gün önce alana yok....bir hak varsa kimin elindeyse ona o hakkı verirsin.....keyfe keder sahsına munhasır uygulamalar mahkemelerden döner....eyyyyyyyy spk senin bir kararın var mı ki su tarihten sonra alınan hisse payları bedelli arttırımına girmeyebilir ????
    neyse söylenecek çok şey varda nerde olduğumuz belli

https://i.hizliresim.com/vQTXiD.jpg

Pasta.

2.60 oldu diye mutlu oluyorum. Olaya bak

Sayfa 119/269 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •