Sayfa 689/996 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Turkiyede artik hersey edevletten ondan sordum ama gidip bakmisligim yok
    Maske sipariş edeceğim desen seni kınayacaktım zaten abi .

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Maske sipariş edeceğim desen seni kınayacaktım zaten abi .
    Oltaya yem attı sende yedin hiç yakışmıyor size

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yav bu insanlarda nasıl bir pozitiflik var . Eski topraklar son derece temkinli ama bir kesim bir ay sonra her şeyin düzeleceğini düşünüyor.

Sanırım bu sınırsız pozitif taraf 2000 yılından sonra piyasaya girenler . Ne zaman dünya çapında bir kriz olsa Amerikan 'ın dolar basmasiyla ödüllendirildiler. Ne zaman bir sıkıntı çıksa devletin borçlanmasıyla ödüllendirildiler.

bu yüzden ne olursa olsun kısa sürede her şey olup bitecek biz yine düze çıkıp para kazanacağız sanıyorlar.

Keşke öyle olsa . Ama kumarhane yanılgısı gibi bir bozuk parayı atsan 100 defa da tura gelse 101. defa da tura gelme olasılığı yine yüzde 50 dir.

Umarım yanılırım. Şu hayat rutine dönsün yeniden .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Oltaya yem attı sende yedin hiç yakışmıyor size

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Ya böyle naif bir insanım işte.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yav bu insanlarda nasıl bir pozitiflik var . Eski topraklar son derece temkinli ama bir kesim bir ay sonra her şeyin düzeleceğini düşünüyor.

Sanırım bu sınırsız pozitif taraf 2000 yılından sonra piyasaya girenler . Ne zaman dünya çapında bir kriz olsa Amerikan 'ın dolar basmasiyla ödüllendirildiler. Ne zaman bir sıkıntı çıksa devletin borçlanmasıyla ödüllendirildiler.

bu yüzden ne olursa olsun kısa sürede her şey olup bitecek biz yine düze çıkıp para kazanacağız sanıyorlar.

Keşke öyle olsa . Ama kumarhane yanılgısı gibi bir bozuk parayı atsan 100 defa da tura gelse 101. defa da tura gelme olasılığı yine yüzde 50 dir.

benim 3 kurusluk tahminim yillar surecek herseyin eskiye donmesi

o yuzden borsa daha coook duser cikar

beklemedeyim 2 binin altina dussun SP500 gomlegimi satip giricem o derece yani

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Dünyaya kâbusu yaşatan yeni tip corona virüsü ile ilgili Türkiye'de 60 yaş altı ölümlerin oranı dikkat çekti. Türkiye'de 60 yaş altı ölümlerin, 3 Nisan itibarıyla Avrupa ortalamasından 4 kat fazla olması endişeleri artırdı. İstatistiklere göre Türkiye'nin toplam ölüm sayısının 60 yaş altı dilimi dünya ortalamasından ise 9 kat fazla. Öte yandan DSÖ de dünyaya 60 yaş altı ölümler konusunda peş peşe uyarılara devam ediyor.

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...-kati-5726718/

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    benim 3 kurusluk tahminim yillar surecek herseyin eskiye donmesi

o yuzden borsa daha coook duser cikar

beklemedeyim 2 binin altina dussun SP500 gomlegimi satip giricem o derece yani
    Geçtiğimiz 100 yıl İspanyol gribiyle başlayan 50 yılını yaşanmayız umarım.

Amerika yıllardır para basıyor ama kurtarmıyor. Bölgesel savaş çıkarıyor kurtarmıyor.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Eski toprak temkinli dogru.
    Ama ayni zamanda yükünü zaten almis oldugu ve önünde kalan sürec icin yeterince birikimi varsa pek olumsuz bakmiyor duruma.
    Gerek te yok o kadar olumsuz bakmaya (aslinda bayagi karamsar bir insanimdir). Kisa vade de olmasa da, orta ve uzun vade de düzelecek her sey. Emek, birikim ve mantikli yatirim sonucunda meyvelerini verecektir.

Sayfa 689/996 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •