Sayfa 661/1002 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Yarin 6500 puan eksi GAP bekliyorum ,

6500 eksi gap için Neoldu Dayu ?

BBHT yapar bi yalan dolan swap haberi ver elini 100 bin

2. Aferin Mansur başkana, bu millet düşmanlarının sokağa çıkma yasağı sonrası çöpe atılacak pazarcıların mallarını satın almış

https://twitter.com/ankahabera/statu...60167338070017

3. Turkey rejects any suggestion of IMF help

Surdibinde gördüğünde arkana bile bakmadan kaçtığın at hırsızlar bile daha masumdur

Bist işte bu at hırsızlarının muteber olduğu bir borsa

O yüzden domuzdan kıl koparmak sevaptır

4. Allah fed den razı olsun....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Devletin işyeri kiraları için acil yasa çıkarması gerekli.

Dükkanım var bu ay kira almadım iki ay 3/1 kura ode dedim adam hüngür hüngür ağladı.

Neden bizim icazetimize bırakıyorlar ki??

Teknik olarak kapalı dükkan kullanılmıyor demektir. Üç ay yarım kira yasası çıkacak stopaj iptal edilecek.

Hiç kafayı kullanmıyor yönetim anca biz şunu yaptık biz bunu yaptık ama ne yapsalar bin tane hata var. Bence yönetimi de üç aylığına profosyonel bürokratlara bırakacaklar.
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    hahaaa.. komedisin.. senin dolar tahmin kaçtı 2021 için.. 4 ?? öyle bir şeyler söylüyordun..

endeks beklentin 500 bin ++

bimaş f/k beklentin 100 bile olsa okay..

adam endeks long diyor sabah akşam.. ama 2 kontrat longu var..inanmadığı pozu başkalarına empoze ediyor..
    Arkadaşım adam troll anlamadın mi. İlgi çekerek adam kendini tatmin ediyor. Yazarak daha çok yemleyip ömrünü uzatıyorsun.
    bang bang you shot me down..

7.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Şu hisse net forumda 1 insan desin ya devletten bana maske kolonya geldi veya bu krizde bana destek oldu. varsa yoksa başka ülkeye yardım yolla. kendi vatandaşını üvey evlat say. sonrada üvey evlattan sms yolu ile 10 tl iste ne güzel dünya.
    Cuma sabahı bana maske-kolonya geldi hem de 1 polis getirdi
    Yazık polise de tembih etmişler, kapıyı açtığımda Cumhurbaşkanımız size gönderdi dedi bende o göndermedi benim paramla aldınız tekrar bana veriyorsunuz dedim. Sanki hediye dağıtıyorlar, ülkeyi yediler bitmedi kolonyayla bizi inandırıyorlar yazık ülkeye..
    Diğer ülkeleri ihya etmişler bize kolonya

8.  Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Arkadaşım adam troll anlamadın mi. İlgi çekerek adam kendini tatmin ediyor. Yazarak daha çok yemleyip ömrünü uzatıyorsun.
    Neyin trolü.. Düzgün konuş..

Sayfa 661/1002 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671711761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •