Sayfa 935/1002 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Virüs dalgası geçince eski düzene dönmek, alkollü araba kullanmak artık serbest demek gibi bir şey.

Eski düzen mümkün değil.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Borsaların böyle tepki vermesinin asıl sebebi bu olayın sonuçlarının ekonomiler üzerinde oluşturacağı korkunç tahribat.

Hasar o kadar büyük olacak ki rakamlar gelmeye başlamadan tabakaneye b.. yetiştirme tarzı çıkış yaşanıyor.

Bu aşamadan sonra yükselişin kirintisini toplamaktansa ikinci dalga düşüşü kollamak daha rasyonel bence...
    Çok doğru tespit olduğunu düşünüyorum satış için acele acele marj yaratıyorlar kendilerine 28 de pegasusa alıcı bulamazsın ama virüs olayı geçince 40 liradan deli gibi alıcı bulursun

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Ya tekafeyi milliye filan diyince kimse bişey anlamadı.
    gogle sordular o da kurtuluş savaşı yıllarına götürdü işi.
    Sen kasa sağlam, sıkıntı yok diyorsan, hadi bakalım İnşallah.
    Yoksa ucu bize dokunmaktan daha öte olacak.

Ben kasa sağlam diyorum.... hiç ummazsınız ama geçen sene amerikan tahvillerini satıp, full altın aldı bu adamlar.... altınları da tcmb ye getirdiler.... geçen sene en çok altın alan ülkeydik.... 1200 lerdeydi ons....
    bunları araştırın....

Ben basbas bağırıyorum altın stokluyor merkez bankaları diye...

Tekafiye milli açıklaması bu işin tamamen manipülasyonu...

4. Öncelikli olarak eğitim sistemi.
    Okullar bence sabahçı, öğlenci diye ikiye ayrılmalı. Mevcutlar 15 i geçmemeli.

İki haftada bir okullar dezenfekte edilmeli.

Daha fazla öğretmen istihdamı sağlanmalı.

Özel okulların tamamı kapatilmali.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5. bu borsanın çıkışını önceden öngördüğünü ve hala long havasında olup bunun doğal beklenen bir durum olduğunu iddia eden arkadaşlar. Biraz piyasa okuyorsanız altın faiz dolara baksınlar. haa borsa nasıl mı çıktı onu da alana sor. alan kim mi sende bende biliyoruz kim, söylemekte işimize gelmiyor.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Virüs dalgası geçince eski düzene dönmek, alkollü araba kullanmak artık serbest demek gibi bir şey.

Eski düzen mümkün değil.
    Bana da oyle geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by bacilis Yazıyı Oku
    bu borsanın çıkışını önceden öngördüğünü ve hala long havasında olup bunun doğal beklenen bir durum olduğunu iddia eden arkadaşlar. Biraz piyasa okuyorsanız altın faiz dolara baksınlar. haa borsa nasıl mı çıktı onu da alana sor. alan kim mi sende bende biliyoruz kim, söylemekte işimize gelmiyor.
    Kim hocam alan? Ben bilmiyorum. Kim alacak bu malı? Hacim desen fena değil. Merak ettiğimden de değil hani, kim alırsa alsın ben ekmaama bakarım da...

8. Açıklıyoruz ya abi.... kgf ve varlık fonu...
    Borsa üzerinden şirketleri fonluyor... bu gizli saklı bir şey değil... kendileri de açıkladı....
    G20 de g7 de neler konuşuldu sanıyorsunuz????
    Azıcık gündem lütfen... bütün dünya bunu yapıyor şuan....

Sayfa 935/1002 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •