Sayfa 500/985 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop - XVII

1. Petroldeki saçmalık borsaları da bozdu. Long veya hissede girmemekle dogru bi karar vermisim demek ki yarına

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Tospa'cım sizin üni.de yok mu.

bizim burda Anadolu Üni.de 2 tane var.
    Yok abi ya nerde. Burada borsa isine en hakim adam benim😀. Şoyle borsaci bir rektor, bir genel sekreter gelsede aldirsak. Matrikse bile portlar kapali. Ben zar zor actirdim benim hatta. Baska hicbir internet hattinda matriks bile calismiyor.

3. Trump'ın üzerine oynandığını düşünüyor sanırım bazıları, tam tersi olabileceğini düşünüyorum, bugünkü tiyatroyu bizzat onlar piyasaya sürmüş olabilir.
    Bu hafta yapacaklarına ve söyleyeceklerine iyi dikkat etmek gerekiyor.

4. Lambert abey

Bizdede 0 a kadar vadeliyi satarlar mı abey 😀

Hiç taban çekmedi vadeli çeker mi abey
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Bugun aygaz hissesi garip bi şekilde primlendiydi sabah öğleden sonra yüksek hacimle ateşi söndü
    Demekki bizdede bu olacakları önden bilenler var
    Bu sinyaller biz ky içinde oldukça mühüm

Yazmayacam dedim ama zevk işçisinin tövbesi şeyi görene kadarmış. Şu floodu siz de okuyun istedim. Mantıklı geldi bana.

https://twitter.com/crypto_wisdom_/s...524515328?s=19

Inşallah olmaz.

7. Eksi olması normal. Panik halinde paradan kaçış var. Petrol de kritik bir meta olduğu için haddinden fazla yatırım olmuş ama vade sonu fiziksel uzlaşma kısmı nedeni ile oraya yatırılabilecek para aslında sınırlı.

Gerçek petrolcüler kıstırmış olabilir, yani o fiyatı kontrol edebilmek için çok fazla dışarıdan adam olmaması lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Karatay Yazıyı Oku
    Trump; üzerine oynandığını düşünüyor sanırım bazıları, tam tersi olabileceğini düşünüyorum, bugünkü tiyatroyu bizzat onlar piyasaya sürmüş olabilir.
    Bu hafta yapacaklarına ve söyleyeceklerine iyi dikkat etmek gerekiyor.
    Salgın tedbirlerini gevşetmek için ön hazırlıkta olabilir.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 500/985 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •