Sayfa 55/91 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 433 - 440 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Bu dedikodu hürriyet gazetesininin hisse senedine hareket sağlar. Şirketin öz kaynakları 700 milyon TL + şerefiye vb haklar ilave edildiğinde rakam 1 milyar TL ulaşır...160 milyon dolar gözden çıkarmak gerekir. Hadi diyelim aldı. Şu an borsa fiyatı 105 milyon dolar???! İşlem görüyor.

Gerçekçi daha güzel yatırımlar olmalı? Şu anda gözle görülür bir katkı görünmüyor. Yıllık cirosu 41 milyon TL. Faaliyetten zarar üretiyor. Vb söyleyecek çok eleştiriler var!!! Şirketin ana faaliyeti kar üretmiyor. Sürdürülebilir karı yok görünüyor. Sevabına çalışıyor.

Halka arz fiyatı diplerde görünüyor güven tazelemesi gerekiyor!!! Şirketin açıklama yapmasında fayda var. Yatırımcı olarak haber paylaşımları olmalı.

Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Kanal d ve hürriyet gazetesini alırsa belki.....

2. [QUOTE=Serçe;4375494]Bu dedikodu hürriyet gazetesininin hisse senedine hareket sağlar. Şirketin öz kaynakları 700 milyon TL + şerefiye vb haklar ilave edildiğinde rakam 1 milyar TL ulaşır...160 milyon dolar gözden çıkarmak gerekir. Hadi diyelim aldı. Şu an borsa fiyatı 105 milyon dolar???! İşlem görüyor.

Gerçekçi daha güzel yatırımlar olmalı? Şu anda gözle görülür bir katkı görünmüyor. Yıllık cirosu 41?milyon TL. Faaliyetten zarar üretiyor. Vb söyleyecek çok eleştiriler var!!! Şirketin ana faaliyeti kar üretmiyor. Sürdürülebilir karı yok görünüyor. Sevabına çalışıyor.[/QUOTE

Sizce alabilir mi bu şirketin kurulusuna bakın kapatisine bakın yar ederler mi reklam ajansına

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    Hayır alıpta ne yapacakki o iki kurumu
    her ikiside hem pahalı hemde karlılığı geçtim zarar açıklayıp duruyorlar
    onlardan çok daha ucuza kurulabilecek
    çok daha fazla kar getirebilecek sektörler var iken
    daha yeni yüzlerce açıklama yapmış şirketimiz
    arka sayfalarda paylaştım dönün okuyun bu boş vaktinizde
    boyacı küpümü daldırıp çıkarıp vursun duvara
    ben patrona güveniyorumki buradayım
    ama belliki güvenmeyenler var onların ne amaçla burada olduklarını
    kestirmek güç değil herhalde
    hiç kimseye al sat tut demedim dememde
    herkesin aklı var fikri var okusun şirketin açıklamalarını
    kendi kararını kendisi versin
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

4. Bu hisse benim ilgimi çekti aldım ve forumu okudum, hisse bütün olumsuzlukları yaşamış bu saatten sonra eğer ortam da normale dönerse eski fiyatlarına dönebilir, bedelsiz den gelen yavruları hazmetmesi biraz zaman alacak galiba. ytd

MAR-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın zico ben şirketin satınalma,ortak arayışı ile ilgili gelişmeleri beyanlarını bulamadım geriye doğru incelemeye çalıştım gözümden kaçtı sanırım size zahmet olmaz ise tekrar paylaşabilirmisiniz tşk

Yalnız casa ve ardyz gibi performans gösteremedi ya ona üzülüyorum naten bile çoştu keşke bedelsiz vermeseydi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
     Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Sayın zico ben şirketin satınalma,ortak arayışı ile ilgili gelişmeleri beyanlarını bulamadım geriye doğru incelemeye çalıştım gözümden kaçtı sanırım size zahmet olmaz ise tekrar paylaşabilirmisiniz tşk

Yalnız casa ve ardyz gibi performans gösteremedi ya ona üzülüyorum naten bile çoştu keşke bedelsiz vermeseydi
    Okumamışsınız demekki
    yada okudunuz anlayamadınız
    tekrar okuyun

7. Yazıyı göremediğimi bekirtmistim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    Zahmet olmazsa lütfen okumuş olan bir arkadaş var ise içimizde
    önemli maddeleri bir zahmet yazsın
    ben yazarsam olmayacak başka bir arkadaş yazsın sadece önemli maddeleri
    hepsine gerek yok

Sayfa 55/91 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •