Sayfa 912/1003 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Bankacılık endeksinin 3.75 + olduğu günde sadece + 1.9 yükseldi mabad zoruyla. Bunu da not ettik.
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

2. Yoruldum be ortim...
    İyi niyetle yönetilmiyor bu banka
    Büyük boy inşaat firmalarına peşkeş çekiliyor krediler
    Döner mi dönmez mi belli değil bu krediler
    Uçuşların açılışı haberine tombul kuşa bindim
    Hissede olanlara Allah sabır versin..
     Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Çiko senin bu hisse ile ilgili çikolata gibi tatlı hayallerin vardı.Daha bayramı yapacaktın.Ne oldu .
    Piyasa algısını değiştirecek habere ihtiyaç var .Ne bileyim Swap anlaşması f 35 konusu S 400 konusu dış kaynak bulunması gibi.

Yeni gelinler Ciko ve secbulu da yedi
    Ciko birakti gitti, secbul dunyaya kustu tavanin %1 oldugunu ogrenince.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yeni gelinler Ciko ve secbulu da yedi
    Ciko birakti gitti, secbul dunyaya kustu tavanin %1 oldugunu ogrenince.
    Bu çok güzeldi. %1. maalesef can çıkmadan huy çıkmaz. Banka ucuz ama, sudan ucuz olmak için mücadele veriyor.

"yedi" yerine "igfal etti" diyeecktim de secbulu kizdirmayayim diye dusundum.

"yeni gelinler Ciko ve secbulu da igfal etti". Muahahahahah.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    "yedi" yerine "igfal etti" diyeecktim de secbulu kizdirmayayim diye dusundum.

"yeni gelinler Ciko ve secbulu da igfal etti". Muahahahahah.
    Secbul onu satmaz, isterse 1 yıl sürsün satmaz, öncesinde alım zamanı ve yeri için hazırlık yaptı. Ama bu ülkede, imf gelecek, vaz geçtik gelmiyor, tekalifi milliye var her an gelebilir, bekletiyoruz, iş bankası aslında sizin hiç olmadı, her an atmleri ile bu bankayı alırız diyor alamıyor. Tabi bu devasa manüplasyonları en zirvedeki isimler yatırım finans ve katar fonları için yapadursun, ky mal almasın, almaz da. Çoğunluk böyle, bir süre sonra 106 bin endeks olursa, 5,50 den gelir ucuz kalmış diye halkbank alır.

Bilemiyorum KIZILDAG. secbul baba borsada biraz comez gibime geldi. Burasi varanta viopa ve bilumum kumarhanelere benzemez. Yiyecek icecek bile servis etmeden sey ederler adami.

Sayfa 912/1003 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •