Sayfa 357/746 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

2. Yasemin hanım koza-ipek grubunun ileride satışı gündeme gelebilir mi sizce?
     Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    6 ay ciddi bir yukseliş beklemiyorum doğrusu. borsa %20 düşer koza %60 çıkar ortalama.. bu da %80 çıkış sayılır aslında. Bu da bir tür spek taktiğidir. Diğer kağıtlar ucuzladı onlara geç mesajı verir.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ^HUI - NYSE ARCA GOLD BUGS INDEX 283.57

+7.27 (+2.63%)

As of 2:29PM EDT. Market open

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxygen3 Yazıyı Oku
    ^HUI - NYSE ARCA GOLD BUGS INDEX 283.57

+7.27 (+2.63%)

As of 2:29PM EDT. Market open

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu çok iyi yarın. 11.93 kırma denemesi var
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Anlatamazsın adrenalin bağımlısı kumarbazlara
    Bunu benim için mi söylediniz ?

6.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Yasemin hanım koza-ipek grubunun ileride satışı gündeme gelebilir mi sizce?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satma niyetleri olsa da devleti ayakta tutacak stratejik önemini çok geç olmadan görecekler ve Altın hassasiyeti olan Tayyip yuksek ihtimalle satmaktan vazgeçecektir. Çünkü altın asıl çıkışını yılbaşında yapmaya başlayacak ayda %20 gibi ortalamalarla bir yılda %300 -400 prim yapacaktır, bu sadece benim düşüncemdir. Bu esnada yani 16-17 ay sonra dolarda yuksek enflasyon başlayacak ve dolardan kaçışla birlikte altındaki ivme giderek yukselecek ve şirketin aslında bir beka sorunu olduğu derinden anlaşılacaktır. (eğer hala anlamadılarsa) Bu arada yönetim kurulunun ilk alacağı kararlardan biri çok fazla bedelsiz ve %100 bedelli %100 bedelsiz yapmak zorunda olduklarını anlamak olacaktır. Çünkü devlete geçmeyen ve kayyum tarafından yönetilen firari sınıklar Hamdi Akın İpek, Pelin Zenginer, Osman Zenginer, Ayhan Yurttaş ve Nevin İpekin şirketlerdeki hisselerindeki hakları kısıtlayarak sermaye artırımında bulunacaklarını düşünüyorum. Böylece devlet şirkette daha fazla hakimiyet kurabilecektir. Eğer ki kaçakların haklarının kısıtlanmasının bedelli dışında bir yolu varsa onu da seçebilirler.. Bu sadece benim düşüncemdir. Bu arada altın çıkarma işi normalde 7-8 yılken yeterli veri elde edilmeden agresif bir şekilde 3-4 yılda çeşitli bölgelerde çıkarma ve/veya çeşitli bölgelerde olan madeni işletme tesislerine taşınacağını, hali hazırdaki yeterli veri elde edilmiş altın madenlerininde bir kaç ay içinde üretime geçirileceğini yada kamyonlarla merkezlere taşınacağını düşünüyorum. Çünkü başka çareleri yoktur. Yakında Yemende BAE, S. Arabistana karşı savaşa girmek zorundayız. Bu üçüncü cephe olacak. Libyada belki çok sorun yaşamayacağız ama Suriyedeki savaş giderek buyumek zorunda. Ve bir yandan da Yunana savaş ilan ettik aslında. Çünkü genel kurmak Ege denizinin yarısı -ki buna adalar da dahil munhasır ekonomik bölge ilan etti. borsa düşmesin diye bunları söylemek istemiyorlar ama gerçek bu. Şu anda yunan deniz kuvvetleri askeri tatbikat yapamıyor. Karşılıklı ultimatomlar uçuşuyor. Resmen adalarınız da bizim dedik anlamına geliyor bu. Savaş kaçınılmaz görünüyor. Eğer başlarsa buyuk güçler bunu durduracak. Yemen ve Libyaya çok mudahale etmeyecekler gibi geliyor. Ama Suriyede en az 10 devlet birbirine girecek süreçte.. Haliyle devlet bu stratejik madeni satamayacak.

7.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Bunu benim için mi söylediniz ?
    bilmiyorum kim söyledi. ipeğe birileri girdi uçacak diyenlere söyledim.

8.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Ne 60 ne 70..hepsi sipegin balon haberi..ipeği çakmak icin..
    Ben 70 lira olacak demedim piyasaya bu haberi yayıyorlar dedim .30-40 lira olsun ne farkeder önemli olan birileri topluyor demek bu . İpeke 4 liradan 12 oldu 3 kat gitti . 12 den 30-40 liraya gitse yüne 3 kat ne farkı var . Ben diyorum ki temel veriler çok önemli ama piyasada bir hber dolaşır ise yukarı sürerler bu güzel birşey ben hisse 4 liraya mı düşecek dedim ?yine bir örnek vermek istiyorım

RTALB Fk: 228 piyasada 30 milyon lotu var
    İnvesting ve diğer telegram gibi yerlerde 2-3 liralarda yükselecek diye paylaşım yaptılar ve kısa sürede 8-10 kat gitti nasıl oldu bu ? ( almadım izledim )

Anlatmak istediğim bu ben al sat demiyorım kimseye fakat kozaa 30-40 hedefi veriliyordu bende bunu tastik etmek için paylaştım . Eğer birşeylere inanılmaz ise para kazanılmaz . Tahtayı sürenler spektir olmax dediğin yerde olur , olur dediğin yerde olmaz . Aselsan 10 liradan 46 gitmrdi mi ? Krdmd 1 liradan 5 liraya gitmedi mi ?

İpeke yi çakacak diyen arkadaşım ben burdan al sat demem 4 liradan geldi 12 den düşer 8 liraya satsrson gider 20 lşraya yürek ister burdsn almak ben elinde olan için konuşuyorum stop belli olsun dedim .

Sayfa 357/746 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •