Sayfa 550/963 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Onlar bende yok. Takaslari goremiyorum.
     Alıntı Originally Posted by ftsk Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Aracı kurum takas saklama verilerini de paylaşabilirseniz memnun oluruz.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yabancı yine satmış iş yatırım yine alımda tebrikler iş yatırım milli sermayeye verdiğin destekten dolayı mükemmel bir tavır sergiliyorsun benden 10 puan ... günlük fiyat hareketliliği benim sorunum değil ilgilenmiyorum kumarbazların işine bulaşmam bol şans diliyorum günlük iş yapanlara ! Temettüye bakarım ben +32 kuruş temettü var bu krizde bile ertelemeden yatırımcıyla karını paylaşan yerli ve milli sermaye olan Pınar süt e çok teşekkür ederim sevgiler saygılar

3. Bu ne böyle ya bu kadar saçma hareket yapan kağıt görmedim adam akıllı bu durumları denetlen sin kim bu pis oyunu oynuyorsa cezalandırılsın

4. Yok mu Yapıkredi motoruna dur diyecek babayiğit? Güzelim hisseyi çorbaya çevirdi.

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Yok mu Yapıkredi motoruna dur diyecek babayiğit? Güzelim hisseyi çorbaya çevirdi.
    Babayegüt yoh ki yav Olsa o tabana bastiklarinda gelir alırdı kimse almadı tek kalemde alabilirdi 750k lotu tabandan Hisse birilerinin oyuncağı olmuş amaçları ne belli değil. 1 aydır millete eziyet etti Fark etmiyor insan ne kadar zaman geçtiğini ama 1 ay olmuş aynı yere döndü şu an ve her gün eziyet etti millete. Ytd

6. Ya baş bütün grup hisselerini tabana sen de rahatla biz de rahatlayalim

A101 de 4 lü pnsut 14.95 tanesi 3.73 e geliyor. Sütte indirime gitmişler demek ki hissede de indirime gidiyorlar

8. Ekiz, Bmelk, Rtalb, Glryh daha bir sürü hisse artık rsi 100 olmuş hala gidiyor. En çok buna uyuz oluyorum. Zengin oldu bunları alanlar, gidene atlamak lazım demek ki. Lanet bilançoyu da açıklamıyor neyi bekliyorsun acaba?? Gerçi belki de berbat gelecek bilanço ne biliyoruz iyi geleceğini. Bıktırdı ya bıktırdı 1 aydır. Kimse de yazmıyor artık. Takip ettiğim son hisseler de gitti tıkıldık kaldık burada. İyice bastılar kapanışta taban yap ulan! Ytd.

Sayfa 550/963 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •