Sayfa 428/800 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 6396 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ebe Yazıyı Oku
    Arkadaşlar haziran ayi geldi bilanço aciklanacak mi? Aciklandi da ben mi kacirdim ?
    Sayın ebe@ bekliyoruz eli kulağında ha bu gün ha yarın açıklanır sanırım .

2. Bugün dinlenerek sindirerek geçti Acsel. Maşallah diyelim 🧿

3.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Bugün dinlenerek sindirerek geçti Acsel. Maşallah diyelim ��
    Sayın gameover46@ bu tablonun kapanıştan sonraki son halini atabilirseniz çok memnun olurum ,bir arkadaşıma bir aracı kurumdan epey bir miktar aldırdım ancak onların bir kısmı gözüküyor acaba sen seans kapanmadan öncemi attın çünkü bizim aldıklarımızın bir kısmı gözükmüyor ,birde bu görüntülerinde ne derece sağlıklı olduğunu anlamış oluruz alınanlardan 5000 lot eksik görünüyor şu an,teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Sayın gameover46@ bu tablonun kapanıştan sonraki son halini atabilirseniz çok memnun olurum ,bir arkadaşıma bir aracı kurumdan epey bir miktar aldırdım ancak onların bir kısmı gözüküyor acaba sen seans kapanmadan öncemi attın çünkü bizim aldıklarımızın bir kısmı gözükmüyor ,birde bu görüntülerinde ne derece sağlıklı olduğunu anlamış oluruz alınanlardan 5000 lot eksik görünüyor şu an,teşekkürler
    Bu net lot. Alım-satım farkı. Aldığınız aracı kurumda muhtemelen satış da olduğu için dediğiniz gibi bir durum olmaz.

5. Sayın Horasanlı, hisse pahalı değil rahatlıkla alınabilir, hatta yüklücede alınabilir diyorsunuz...

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Detaylı atayım Alanlar
    https://resimyukle.xyz/i/WHMNdV

7. Satanlar. Hizli resim sitesi çalışmıyor. Linke tıklayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Dostum, 11.xx liralardan aldırdın he mi...

Sayfa 428/800 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •