Sayfa 208/851 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    bir çeyrek iyi gelse ne olacak..sonra yine normale dönecek..
    Bence millet internetten alisverise alisti..her ceyrek ustune koyacak bundan sonra..bu benim gorusum..kartonun farkindaligi artti bariz..sabirli olun 400 lere yaklastikca toplayin derim ben oyle yapacagim..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    73.70 dolar seviyesi kırılmadıkca ve hatta üzerinde kalamadıkca bi şey beklememek lazım

aslına bakılırsada dolar grafiklerine göre çift dip hazırlığı var gibi

her şeyi hazırlamışlar

çıkış için bir bahaneye bakar gibi duruyor grafik

tabi bu yorum aylık grafikler içindir.

yani bugünden yarınas bir hareket beklememek lazım.

göstergeleride zayıf henüz.

73.7 hacimli kırlırsa burası şenlik evine döner

tabi bence.

https://www.tradingview.com/x/ycCWewVT/

aylık ..dolar bazlı

73.70 görmüş.

3. f/k 15 den 18 e yükseldi, %20 ye tekabül ediyor. Bu oranda bir düzeltme beklenir. 474 kapanış fiyatımız üzerinden %20 düzeltme oranı ile arkadaşların dediği gibi 390-400 civarına tekabül ediyor. Hayırlısı olsun ne diyelim.

4. Duzeltme kesin..pazara kadar degiliz burada o yuzden dert degil

Pandemi etkisi hariç bilançoydu unutmamak gerek.... İlk çeyrek çok iyi değil ama vergi fazla vermiş ve satışların maliyetleri artmış bu konuya çözüm gelmeli kar marjı düşmeye devam ediyor

ben 2.ç heyecanı için buradayım satışları çok artacaktır ama karlılık bilimiyorum... talebin artması ile fiyatları artacaktır kar umarım iyi sürpriz yapar.

Nakit pozisyonu 40 milyon artmış çok güzel mali konuda hiçbir sıkıntısı yok şirketin..

Şöyle bir örnek vereyim Bizim Market bildiğiniz gibi onlar da canlı bir sektör ama ilk çeyrek bilançosu zayıf geldi piyasa ikinci çeyreği beklediği için çok hafif düşükten sonra yükselmeye başladı bugün tavan mesela ki onların patronu belki en mimli patrondur hiç haz etmem ...

Allah mahçup etmesin inşallah hedefimize bir an önce yükselsin

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Pandemi etkisi hariç bilançoydu unutmamak gerek.... İlk çeyrek çok iyi değil ama vergi fazla vermiş ve satışların maliyetleri artmış bu konuya çözüm gelmeli kar marjı düşmeye devam ediyor

ben 2.ç heyecanı için buradayım satışları çok artacaktır ama karlılık bilimiyorum... talebin artması ile fiyatları artacaktır kar umarım iyi sürpriz yapar.

Nakit pozisyonu 40 milyon artmış çok güzel mali konuda hiçbir sıkıntısı yok şirketin..

Şöyle bir örnek vereyim Bizim Market bildiğiniz gibi onlar da canlı bir sektör ama ilk çeyrek bilançosu zayıf geldi piyasa ikinci çeyreği beklediği için çok hafif düşükten sonra yükselmeye başladı bugün tavan mesela ki onların patronu belki en mimli patrondur hiç haz etmem ...

Dostum sen yenisin bu hesaplar bu adamın şirketinde boşa çıkar bizden demesi, bak burada yılların kaşarlı yatırımcıları var. Yazıp çiziliyor, sükutu hayale uğrarsın bizden söylemesi. Zamanında hepimizi senin gibi avlayıp kafese attı bu mikroplar, biz kendimizi kurtaramadık. Temeli sektörü vs si hep adamın tuzak aparatları arasında. Herkesi böyle avladı, şimdi fiyatta zirvelerde üstelik. Ama ben etkilemeyeyim seni yanlışta anlama, bizim ki bir nevi refleks oldu artık böyle uyarmak şeklinde. Saygılar.

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku

Katiliyorum..nakit pozisyon da en az kar kadar onemli..burada macera yeni basliyor bence

8. Kanal istanbul'un orada ki yıllardır umut beslenen arsanın değerlemesini de yaptırıp bilanço içinde hokus pokus yapıp yok etmiş ş....sizler. Bir beklentiyi daha boşa çıkartmışlar. Ayıptır ya bunca ortağının hakkına giriyorsun ne zaman ölüm olduğunu, o toprağın altına gireceğini hatırlayacaksın acaba.

Neyse ortaklar çok fazla asabım bozuldu sinirlerimi laçka etti bu adamlar artık sanırım, kafanızı şişirdim kusura kalmayın biraz köşeme çekileyim.

Sayfa 208/851 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •