Sayfa 335/579 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Ereğlinin palanından düştüm

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku

8,59-8,55 olursa bende düşerim, tutunmaya çalışıyorum. oradaki oyak satışında oyağın daha önce desteği vardı, kendi riskini azaltmak için diye düşünüyorum, çünkü işi senet almak değil sadece belirli bir dönem sahip çıktı. oyağın devri bitmeli devir satarak oluyor.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Abd düşmeyen borsa yapmış. Elon Musk senet pahalı almayın diye twit attıktan sonra senet 150 dolar daha yükseldi bu hafta bitmeden oda 1000 dolar olacak, amazon gibi artık bir kaç bin katına çıkacak.

Türk otoriteler Trump'u rakipsiz görüyor, her ne kadar Abd kamuoyu istemesede temsiliyet kabiliyeti var. Bir şekilde kabul etmek lazım, dünya borsalarını Abd dizayn ediyor. O halde gözler kasım seçiminde olacak. Ve bu şehir karışıklıklarına benzer olaylar devam edecek.
    Tesla, %8 artarak 1000 doları geçmiş. Abd senetleri nereye gidiyor. Çoğu analist bunu anlamaya çalışmak yerine ya günah çıkarıyor, yada hesabı kapatmış.

4.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku

Güven şart, Halkbank ucuzluğu ile günümüz yatırımcılarına sadece güven veriyor. Alırken güven duyuyor, sıfıra düşmüş daha düşmez diyor, ama sorun şu ki, Halkbank motoru çalışmıyor. Motor var fakat mil kırılmış, güç aktarımı yapamıyor. İşler yolunda giderse, endeks 124 bin olmasa daha Ereğli’de bir tobo var, en azından bu tobo için izlenmeli, güven vereceği için süre aramak hatalı olur.

5. Migros 34700 geçemediği için sattım, asilsan geri almak İçin sattım, birde günlük grafikte ikili tepe vardı, asilsan az az aşağıya gelirse toplarım, Ereğli 8,58 stopla devam, CARFUR bugün hesaplara dahil edildi, 7,15 stop, 7,30 üstü artırarak ilerlerim. Migros 34,7 üstünde kalırsa yine alırım.

Halk-PETROL Guest
    Libya Devlet Başkanı Serrac
    Türkiye'nin tüm petrollerini karşılamaya hazırız...

Alıntı Originally Posted by Halk-PETROL Yazıyı Oku
    Libya Devlet Başkanı Serrac
    Türkiye'nin tüm petrollerini karşılamaya hazırız...
    bunu diyenin ömrü uzun olmaz.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Halk-PETROL Guest
    İnsanlar alay ediyor ama ordu donanma sularda. Basit olay değil..

Sayfa 335/579 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •