Sayfa 308/1001 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Turkey In The World
    @TRintheworld
    Kırmızı daireLibya’nın meşru hükümeti olan Türkiye-destekli Ulusal Mutabakat Hükümeti, askeri müdahelesinden ve yardımlarından ötürü Türkiye’ye 12 milyar dolar ödeme yaptı. Ödemeler Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasına yapıldı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Türkiye'nin Libya'da BM destekli Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne destek vermesi Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u rahatsız etti. Türkiye ile ilgili küstah sözler sarf eden Macron, Türkiye'nin Libya'da "tehlikeli bir oyun" oynadığını iddia ederek "Tavrımız sert olacak" tehdidinde bulundu.

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Onu farklı aktivitelerle yakmak lazım.
    Şimdi örnek veremem.
    Yönetimin aşırı hassasiyeti var.
    Bu nar suyu hakkinda yazdiklariniz bence buyuk hata.

Insanlar inaniyor.

Sorumlu davranmak lazim, birakin doktorlar yazsin bu tur konulari.

4. Beyaz Saray Danışmanı Navarro: Çin ile ticaret anlaşması bitti demiş..

Kaynak: Bloomberght

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Türkiye'nin Libya'da BM destekli Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne destek vermesi Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u rahatsız etti. Türkiye ile ilgili küstah sözler sarf eden Macron, Türkiye'nin Libya'da "tehlikeli bir oyun" oynadığını iddia ederek "Tavrımız sert olacak" tehdidinde bulundu.
    Nato destek vermiyor. Fransa yamalı bohçadır, içerden karıştırılır. Mesela İtalyanlar, Sarı Yeleklilerle çok güzel karıştırdılar. Fransa, Mısır'ı kullanmak isteyecektir. Mısır ordusu sadece kağıt üzerinde, sayısal bir büyüklüktür. Aslında Mısır Ordusu esnaftır, son derece de hantaldır. Tsk,Mısır deniz ve hava kuvvetlerini, aynen İsrail'in yaptığı gibi bir gecede harcar.

Çin ve Hindistan arasında çatışmalar var. Savaşacaklar. Ben bunu 3-4 senedir yazdım durdum. Ve Tsk Afpak bölgesinde yani Çin-Hindistan-Pakistan-Sincan'da kullanılacak. Abd'nin 1000 askeri üssü var;Irak,Afganistan ve pek çok üssünü boşaltıyor. Buraları Tsk dolduracak. Bunu Rusya desteklemek zorundadır. Çünkü; Rusya ve Hindistan ilişkileri kadar iyi ilişki dünyanın başka hiç bir ülkesinde yoktur. Rusya-Çin ilişkilerinden çok daha iyidir.

Türkiye'nin gelecek 10 yıllık siyaseti ayarlanmalı, yoksa dolar diye bir sıkıntısı yoktur. Mevcut siyasi yapıyla olmaz.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu nar suyu hakkinda yazdiklariniz bence buyuk hata.

Insanlar inaniyor.

Sorumlu davranmak lazim, birakin doktorlar yazsin bu tur konulari.
    Bu konuda haklısınız.
    Yazdıklarımın tıbbi bir değeri yoktur.
    Sadece uygulamaya dayalı gözlemlerdir.
    Kalp ve damarların sağlıklı beslenme ve spor ve benzeri aktivitelerle desteklenmesi gerekir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Hepsini kayıt ettim, Ayhana geçmiş olsun diyenleri...
    Ben burdan Reha bey'den duydum, geçmiş olsun size de sn Güneysu.

8. Ali Ihsan Goker
    @aihsan_goker
    ·
    10s
    Koronavirus geçirip iyileşen kişilerde oluşan antikorlar 2-3 ay içinde yok oluyormuş. Yâni sürü bağışıklığı diye bir şey YOK. Herkes bunu aklından silsin. Enfekte olup iyileşen bir kişi 6 ay sonra tekrar hastalanabilir ve bu sefer ölebilir. Hiç garanti yok
    https://www.nytimes.com/2020/06/18/h...ntibodies.html

Tonla haber çıkıyor. Bence bu virüs nasıl çıktıysa öyle kaybolup gidecek. Türkiye'de bugün 300 bin test yapılsa günlük vaka 6000 çıkar. Ama yapılan testin güvenilirliği %55. Acayip bir durum.

Sayfa 308/1001 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •