Sayfa 763/925 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,285
    Son düzenleme : Filozof; 23-06-2020 saat: 17:43.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Enteresan gün sonu pastası var. Paylaşamıyorum muhtemelen sayın filozof akşam kopyalama işlemini halledebilir.

Gün sonu Garanti ve iş yatırımın toplam aldığı miktar 800 bin lotun üstünde ve dolaşımdaki hisselerin % 10 u yapar üstelik ortalamaları 31.20 üzerinde. Gün kapanışı da 29.20 ve seans ortalaması 31.30

Soru şu..? Takasın % 10 una karşılık gelen 800 bin net alımın tl karşılığı 25 milyon lirayı sayın KY mi aldı?

3.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Enteresan gün sonu pastası var. Paylaşamıyorum muhtemelen sayın filozof akşam kopyalama işlemini halledebilir.

Gün sonu Garanti ve iş yatırımın toplam aldığı miktar 800 bin lotun üstünde ve dolaşımdaki hisselerin % 10 u yapar üstelik ortalamaları 31.20 üzerinde. Gün kapanışı da 29.20 ve seans ortalaması 31.30

Soru şu..? Takasın % 10 una karşılık gelen 800 bin net alımın tl karşılığı 25 milyon lirayı sayın KY mi aldı?
    Son dakika panik satış yapanlarin çoğu ky dir bence.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku

Alonewolf yazısını okumak için girince fark ettim. Hemen düzeltiyorum ki % 10 değil takasın %1 i olacak. Sehven yazılmıştır bilgilerinize.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    #gubrf - aylık log grafik

uzaktan bakmakta fayda var. Grafik gayet net ve açık,
    göstergeler aşırı ısınmış , lastik yakıyor , biraz soluklanmasında fayda görüyorum.
    Hiç durmadan koşan at çatlar

Sarı dairenin büyütülmüş halini ikinci grafikte detaylandırdım.

Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

6.  Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    #gubrf - aylık log grafik

uzaktan bakmakta fayda var. Grafik gayet net ve açık,
    göstergeler aşırı ısınmış , lastik yakıyor , biraz soluklanmasında fayda görüyorum.
    Hiç durmadan koşan at çatlar

Sarı dairenin büyütülmüş halini ikinci grafikte detaylandırdım.

Mükemmel anlatım emeğinize sağlık hocam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,285
    Genel kuruldan 2 gün önce böyle bir sert hareketin olması çok ilginç genel kurula katılacak olan var mı forumda?Gökhan uskuay paylaşmış Söğüt ve Kayıtlı sermaye tavanı ile ilgili önemli iki madde var.
    KOZAL 12.4 milyar TL, GUBRF 9.7 milyar TL...
    Sögüt olsa bile abartı var
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Genel kuruldan 2 gün önce böyle bir sert hareketin olması çok ilginç genel kurula katılacak olan var mı forumda?Gökhan uskuay paylaşmış Söğüt ve Kayıtlı sermaye tavanı ile ilgili önemli iki madde var.
    KOZAL 12.4 milyar TL, GUBRF 9.7 milyar TL...
    Sögüt olsa bile abartı var
    Bende bunu burada aciklamak istedim tepki aldim...gubrf altin degil elmas madeni bulmus gibi bulmayi birak satiyor gibi fiyatliyor....temel diye birsey kalmadi.....bu hissede temelden ayri fiyatlamanin sebebi toplayanlar satmak icin enayi bulamiyor...belki ky gelir diyorlar ama bu bilanco verileri ile zor...kumar oynamak isteyen icin ideal...2.rtalb vakasi...

Sayfa 763/925 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •