Sayfa 499/1001 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    darısı fransaya ısvec norvec ıngıltereye bırde avustralya
    Sn eksina, hukukun ustunlugu diye bir kavram var hic duydun mu? Ingiltere ve Avustralyada kanunlar geriye islemezzz. Bi arastir istersen, hazira konma oradaki halkimizin cogunlugu gibi. Search search before you wish.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Almanya ülkesindeki terör örgütü sempatizanlarının vatandaşlıklarını iptal eder mi ?.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Kısa çalışma uygulamasının uzatılması TBMM’de kabul edildi
    Erdoğan’a işten çıkarma yasağı ve ücretsiz izin uygulamasını 30 Haziran 2021’e uzatma yetkisini veren yasa tasarısı bugün Meclis'te görüşüldü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. doların 6,86 ya çıpa atmasının sırrı.
    Reuters: Kamu bankaları türk lirasını korumak için son 6 ayda 8,3 milyar dolar sattı. Son bir yılda Merkez bankası ve kamu bankalarının sattığı dövizin tutarı 100 milyarı doları buldu demiş. Ayrıca Merkez Bankasının artık Tl. yi güçlü kılabilecek döviz rezervlerinin bulunmadığını söylemiş.

Bankalar doları nereden bulup satıyor cok mantıklı gelmiyor bana. Bankalarda o kadar doviz mi var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şişe haberi sandım., değilmiş. . SPK ve İş bankasının arasındaki aşk gözlerimi kamaştırıyor. Yeni bir cilvelesme haberi diye düşünmüştüm
    Verielen ceza kaldırdıkları paranın yanında belkide çok az.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Kuru belli seviyede tutmak TCMB’de rezerv kaybına, kamu bankalarında da yüksek döviz pozisyonu açığına neden oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bankalar doları nereden bulup satıyor cok mantıklı gelmiyor bana. Bankalarda o kadar doviz mi var
    Ayhan abi diyorlar ki bizim dolarları evirip çevirip satıyorlarmış olabilir mi böyle şayet böyle oluyorsa millet çeksin dolarını bankalardan..

Sayfa 499/1001 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •