Sayfa 39/262 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    5,25 te 11 emir ama satış lot adet sadece 300 yersen.ytd
    Sahipsiz eşeği döven çok olur azizim, bırak dövsünler (Alişan utansın) Bir çok şirket yakın zamanda bedelli yada bedelsiz açıkladı.
    Bizde o da nanay, Ne diyelim askerliğimiz çok daha:)

2. Sayın tekfaz borsa niye bu kadar satış yiyor.ytd

3. Mal alicam ama endeks bir durmadı.Endeks böyle bir aşağı yukarı sallayınca bende nereden alayım kestiremedim.ytd

4. İki günde %10 bedelsiz verdi. Çok bilenlere gelsin. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by NASRA Yazıyı Oku
    İki günde %10 bedelsiz verdi. Çok bilenlere gelsin. Ytd
    Git ne ayaksın belli değil daha 1 sene önce 1,50 iken 1 TL olacak deyip şimdi burada hala duruyorsun neye hizmet ettigin belli değil.ytd

6. Sen 5 senedir hikaye yazıyorsun. Sonuç. 5 senede 5 ...Bu mu bildiğin. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by insanol34 Yazıyı Oku
    Sayın tekfaz borsa niye bu kadar satış yiyor.ytd

Altınının değil ancak Haziran ayından geri yaklaşık 1 aydır sabit tutulan Döviz kurunun atağa kalkmasından yatırımcının endişe etmesi sonucu satış yemekte azizim.. Yanılmıyorsam dün Ülke risk primi de (CDS-550) yükselmiş yazıyordu. (Bunların hepsi rahatsızlığın emaresi, sonuçları) şom ağızlılar ne zamandır çağırıyorlardı zaten kötüyü. Bir yerlerine kına yaksınlar artık:)
    Sonuçta birileri de bu oynaklıkta para kazanacak. Ez cümle Millet Bayrama kafası rahat girmek istiyor, Borsa daha düşermi dururmu endişe etmek istemiyor.

Dünya piyasalarında para bol gidecek yer bulamıyor eninde sonunda döner dolaşır gelir borsaya rahat ol.. Hisse alırken kazanılır
    acele etme fırsat veriyor kademe kademe ben ufak ufak tırtıklıyorum tabana bile alış girdim...

YTD

8. Adamlar neden Ağustos sonu vermeyecekleri temettü icin genel kurul toplantısı yapma kararı alıyorlar diyerek dikkat çektik. Arsan bu ne yapacağını sadece kendisi bilir. Biliyorum diyenlere gelsin. Ytd

Sayfa 39/262 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •