Sayfa 89/186 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 705 - 712 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Bu fonun garip hareketleri ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı arkadaşlar? Altına korele makas odemeyelim diye aldım , hisse senedi gibi hareketler yapıyor.. Macera arasam gidip kozal alırdım...

Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Bu fonun garip hareketleri ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı arkadaşlar? Altına korele makas odemeyelim diye aldım , hisse senedi gibi hareketler yapıyor.. Macera arasam gidip kozal alırdım...
    speki dansöz sattıklarını almak istiyor...satmıyorum zgolda yetissin söz verecem...bence finans acıkta kaldı..mecbur alacak...

3. Bi ara saldı satış yedi göstergeye yakın 4288 den 15 bin lot alıp 4369 dan sattım....paraya bak....5 dk da....20 bin oldu kar gunluk usdtrf ile

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Bi ara saldı satış yedi göstergeye yakın 4288 den 15 bin lot alıp 4369 dan sattım....paraya bak....5 dk da....20 bin oldu kar gunluk usdtrf ile

sabancı bile bu kadar kazanmıyor. sen maşallah her gün bundan 40-50 çıkarıyorsun

5. Yukarı yaparken iyi de , altın rekor kırarken gümüs fonunun yaptığı spekülatif hareketin tersini yapma ihtimali varsa ben yavaş yavas uzarim burdan , gider altinimi başka biyerde biriktiririm...

6. Sn tortumlu ve varsa bilen değerli forumdaslar , sizin trade şekli gösterge fiyata yaklaşınca al , uzaklaşınca sat şeklinde sanırım... Bu fonun gösterge fiyatın altına inmeme şeklinde bir yasal garantisi var mıdır? Bir de gösterge fiyatı 0,088x gram altın fiyatı şeklinde manuel mi hesapliyorsunuz? Cevap veren olursa şimdiden teşekkürler..

7.  Alıntı Originally Posted by Carrah Yazıyı Oku
    Sn tortumlu ve varsa bilen değerli forumdaslar , sizin trade şekli gösterge fiyata yaklaşınca al , uzaklaşınca sat şeklinde sanırım... Bu fonun gösterge fiyatın altına inmeme şeklinde bir yasal garantisi var mıdır? Bir de gösterge fiyatı 0,088x gram altın fiyatı şeklinde manuel mi hesapliyorsunuz? Cevap veren olursa şimdiden teşekkürler..
    Ben normalde öyle biliyorum ...Emin değilim ama .....!!!!!!

Önceki günler marj biraz açılmış ....Önden gitmiş demek ki gldtr.Bugün de ortalamaya yaklaşıyor anladığım kadarıyla...!!!!!!!

8. Usdtrf ler gitti yüklü miktarda gldtrf ve zgolda girdim....

Sayfa 89/186 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •