Sayfa 403/504 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 4029 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by orka Yazıyı Oku
    iyi bilanço çok kar değildir. bence bilanço çok güzel. sorun karlılığın düşük olması . ytd.
    Bende karın düşmesi sorusu aklıma geldi. döviz artıkça genelde bu firmalar dövize endeksli TL fatura keserler.
    SMART hisselerinin satışı ile oradaki payının azalması olduğunu düşünüyorum...Smartın karının konsalideye katkısı yani.
    ama en azından şimdiye kadar raporlara katkısı girmemiş olan 100milyon TL den 6 ayda %10 faizle son iki çeyreğe
    + 5 milyon TL artı faiz geliri olarak gelecek.(para dövize bağlanmadı ise)

SONUÇTA ,GÜZEL BİR ALGI OLUŞTURULDU VE BAŞARILDI.

eğer hisse gerialımı yapar ise bu durumda...inanılmaz bir yatırımcı güveni kazanır. nokta.

ytd.
    Saygılar

2. yahu birakin istiraki vs. 300 bin tl kar nedir. bakkal acsa kazanirdi bu parayi!! anlayamadim ne yapmis bu firma uc aydir? cok asiri abartildi demek ki bosa yatirdik parayi

3. kucumsuyorum ucyuzbin tl kar tutarini. gereksiz iyimserlige gerek yok. zarar aciklasa anlardim
    ya

4. patron çok uyanık ve akıllı adammış. iyi operasyon çevirdi. artık her şey onun niyetine bağlı. çöpte yapabilir,bugün tavan bile olabilir, kısa zamanda 30 tl. bile yapabilir. yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    yahu birakin istiraki vs. 300 bin tl kar nedir. bakkal acsa kazanirdi bu parayi!! anlayamadim ne yapmis bu firma uc aydir? cok asiri abartildi demek ki bosa yatirdik parayi
    en anlamli yorum bu,
    eleman sayisini arttirmis alınan is ayni oranda degil
    giderler sismis,
    sonuc olarak güdük kar 26 fk kalmis
    17 mal aldik diye seviniyorduk
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. Itibar zor kazanılır kolay kaybedilir ali cem kalyoncu ne yap yap bu işi duzelt

7. bilancoya iyi diyenler hakkaten polyana galiba. hangi dunyadasiniz ya. alin size bilanco. mal caktilar. fiyata yansimayan hicbir bilnco iyi degildir. bedelsiz verecegini de asla dusunmuyorum.
    cok yuklu portoyum var zarardayim ve sirkete guven sifira indi.

8. bi credit sen kalmıştın çakmayan sende çak
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

Sayfa 403/504 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •