Sayfa 339/653 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Akbank ın ve bankaların buralarda daha uzun süre buralarda kalması çok olası durmuyor.Ama yukarı gitmesini engelleyen faktörlerin ortadan kalkması lazım. D.Akdeniz,dolar,kovid in artarak devamı, yabancının uzun süredir çıkışı, S400 ve diğer konularda Abd ile olası gerginlikler vs. epey sorun var.Belli de olmaz;sorunlar çok alevlenmedigi sürece çıkış yine yapabilir;bazen çıkışlar böyle zamanlarda olur ama başka faktörlerin araya girmesi gerekiyor. Yoksa 10 yıllık grafigine bakan zaten görür sürekli nasıl hareket etmiş.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Akbank ın ve bankaların buralarda daha uzun süre buralarda kalması çok olası durmuyor.Ama yukarı gitmesini engelleyen faktörlerin ortadan kalkması lazım. D.Akdeniz,dolar,kovid in artarak devamı, yabancının uzun süredir çıkışı, S400 ve diğer konularda Abd ile olası gerginlikler vs. epey sorun var.Belli de olmaz;sorunlar çok alevlenmedigi sürece çıkış yine yapabilir;bazen çıkışlar böyle zamanlarda olur ama başka faktörlerin araya girmesi gerekiyor. Yoksa 10 yıllık grafigine bakan zaten görür sürekli nasıl hareket etmiş.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

temettü serbestisi verilmeden aktif rasyo saçmalığı kaldırılmadan hükümet elini özel bankalardan çekmeden konjektür ne olursa olsun banka fiyatlar yukarı gidemez gitmesi imkansız.yabancı çıkışa devam edecek ve dolar 10 tlye kadar yükselecek hesaplar bunun üzerine kurgulanmış görünüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    temettü serbestisi verilmeden aktif rasyo saçmalığı kaldırılmadan hükümet elini özel bankalardan çekmeden konjektür ne olursa olsun banka fiyatlar yukarı gidemez gitmesi imkansız.yabancı çıkışa devam edecek ve dolar 10 tlye kadar yükselecek hesaplar bunun üzerine kurgulanmış görünüyor.
    Bir zamanlar hulk tan mağdur olup başka bankalara kaçtık lâkin gördük ki artık bütün bankalar hulk olmuş.

he ya
    tüm bankalara hulk virisü bulaşmış.
    yada hulktan gelenler bulaştırdı.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Bir zamanlar hulk tan mağdur olup başka bankalara kaçtık lâkin gördük ki artık bütün bankalar hulk olmuş.

çok doğrU.SANKİ amerikada yargılanan sadece halkbank değil bütün bankalar oldu.utanılacak yüz kızartıcı bir durum.dşünce özgürlüğü olsa yazılacak ve konuşulacak çok şey var amma insan yazıp çizmeye korkar oldu.

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    he ya
    tüm bankalara hulk virisü bulaşmış.
    yada hulktan gelenler bulaştırdı.
    Hahhaahaa Sahna ortak .Bi Th vardı 10,50 den yüklü dalan 2017 de. Geceleri gelir ucuz pd fk der uyutur giderdi forumu masallarla.
    Düşünüyorum da bu hisselerin durumu ve sürekli yabanci çıkışı sektördeki bilinen zorluklardan çok Abd nin önümüzdeki zamanlarda olası bir zorluk çıkarması olasılığından olabilir mi?

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    çok doğrU.SANKİ amerikada yargılanan sadece halkbank değil bütün bankalar oldu.utanılacak yüz kızartıcı durum.dşünce özgürlüğü olsa yazılacak ve konuşulacak çok şey var amma insan yazıp çizmeye korkar oldu.
    Kesinlikle katılıyorum sn.Bozoklu.
    Lakin kaç yılın dibinde banka hisseleri ve epeyce sorun var.Daha nereye gidecek bakalım.

8.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum sn.Bozoklu.
    Lakin kaç yılın dibinde banka hisseleri ve epeyce sorun var.Daha nereye gidecek bakalım.

benim en büyük korkum şudur hisseleri 2-3 tl düzeyine çekip türkiye varlık fonu bu hisseleri toplamasıdır.yabancıları 2-3 tl düzeyinde satmaya zorlıyacaklar gibi bir taktik içinde olabilirler. yani bedavaya bankalara elkoymak taktiği.bu sadece benim fikrim hislerim öyle sezinliyor.bekleyip göreceğiz. ne alıyor nede satıyorum. alacak param yok satamayacak kadarda zarardayım.

Sayfa 339/653 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •