Onemli Gunler Banner
Sayfa 484/613 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 4897 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Zortlayacagın günü burdan yazarsın,Sen çat& çat nedir bilmeyendensin. Grafigi incele.
    Cahil hiçbir şey bilmiyorum diyorsan Avrupa'da amerikada milyarlarca dolar-euro verilen teşviklere-kurtarma paketlerine rağmen hisselerin düştüğü fiyatlara bak. Bem sana öncülere yazayım; American Airlines 50 USD den 8 USD ye düştü ve kurtarma paketleri sayesinde toparlayıp 11-13 USD bandına yerleşti. Air France 10 EURO dan 3,5-4 euro bandına girdi. Havacılığın toparlayacağına inanan akıllı yatırımcı bu kağıtları alır. Pgsus pahalı. Emsallerine uugulanan teşvikler ve kurtarma paketleri yok bizde. Ölüme terk edilen ağır yaralı hasta konumunda... Piyasada malda yakalandı babalar. Risk getiriye göre fiyatı 20 TL altı olmalı...

2.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Cahil hiçbir şey bilmiyorum diyorsan Avrupa'da amerikada milyarlarca dolar-euro verilen teşviklere-kurtarma paketlerine rağmen hisselerin düştüğü fiyatlara bak. Bem sana öncülere yazayım; American Airlines 50 USD den 8 USD ye düştü ve kurtarma paketleri sayesinde toparlayıp 11-13 USD bandına yerleşti. Air France 10 EURO dan 3,5-4 euro bandına girdi. Havacılığın toparlayacağına inanan akıllı yatırımcı bu kağıtları alır. Pgsus pahalı. Emsallerine uugulanan teşvikler ve kurtarma paketleri yok bizde. Ölüme terk edilen ağır yaralı hasta konumunda... Piyasada malda yakalandı babalar. Risk getiriye göre fiyatı 20 TL altı olmalı...
    Çok bilmiş arkadasim bu hisse 5 yıl önce 19 liradan halka arz oldu zaten.sabanci pandemi döneminde 200 milyon dolar ekledi sermayeye.300 milyon dolar daha para koyacagini söylüyor(dilerim bedelli olur umudumuz bedelli olması yönünde).6 yeni uçak yolda 9 tane de sipariş verilmiş 2021 için.sirket böyle bir dönemde bile büyüme planlarıni devam ettirme azminde.ki bu fevkalade önemlidir...
    Bir de içi boş şirketlere bir bak bakalım yüzde 90 nı 5 e 10 a katlamış.sen git o şirketlerin hisselerini al bu sana göre pahaliysa gelip de burda boş laf yapma

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Cahil ‘ in onde gideni; Bizde hisselerin cıkışı sadece finsnsal Analizler le olmuyor. Burası BİST grafikte tam cıkış başlayacaktı ve kagıdı götürecek gurup Tam pozisyona başlamıstıki; dün ve bugun başka bir kagıda girdiler kagıt dün tavan olmustu. Bugunde Kahramanın kafasına cakıp cıkacaktılar. Gurubun bir bacagıda bendim. Herneyse halka acıklıgı sonderece az lot ta. Serseri lotlar ortada geziniyor Cat& Cat. 50 TL nin üstüne atacaktık. Neyse bir gün izlersin. Ytd. Bu THY degil.Sahipli Şirket. Esas Holding işirket için belli deger in altına getirmezler.ytd.

4. Caho; Temel Analizi sadece sen mi biliyorsun??Bist teki teneke hisseler in yuzde 98 i senin Temel Analiz verilerine göre şuanki degerlerinin onda biri bile etmez. POLTK ‘ ya bak bakalım 200 bin edermi??Poltk ‘ daki son bir yıllık yazılarımı okursan, biraz Borsayı ögrenirsin.Cahillikten de kurtulursun.Ama şunu unuttum. Senin Spot hisse alacak kadar OW. Inda yok. Çapın kadar konuş. Kiminle yazıstıgını da ögren önce. Ytd

5. Sadece Cahil kelimesi ile bana hitap ettiği için yazdım.Yoka yazmazdım

6.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Rusya dan 7 milyon doz ilk etapta Aşı Ekim sonuna kadar gelecek. Pfizerdan da 10 milyon doz aşı ısmarladık. Aralık gibi bizde olacak. Dünyada Covid yavas yavas 2021 Ocakta gündemden kalkacak. Uçuslar da full başlayacak. Şubat 2021 e kadar PGSUS ‘ u tutun. Mal toplu ve az. ÇAT&ÇAT YUKARI GÖRÜNTÜ SEYREDEBİLİRİZ. Ben dün arbitraj yapmaya kalktım Lot kaybettim. Dikkat li olun. Ytd
    10 dolardan arz olan firma bu gün 6 dolar . 7 yıl geçmiş ve yatırımcısı 4 dolar zararda . tam bir rezillik. öte yandan aşı bulununca kaç liradan alırsın orası belli değil. banko kağıtlardan.

Astra Zeneca asısında Denemelerde ABD de sorun cıktı.Asi zaman alacak.ABD secimleri icin Kasım 3 ten en az birkac hafta once FDA bir ası onaylamazsa Trumpın da isi zor.Su an hersey ortada.Ası icin bizden cok o dua ediyor.YTD

8. American airlines hava yolu şirketi bugün +5 yapmış darısı yarin pegasusa inşallah

Sayfa 484/613 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •