Sayfa 142/193 ÝlkÝlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,129 - 1,136 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1.  Alýntý Originally Posted by Korvet Yazýyý Oku
    TMSF ile iþtirakimiz Güçbirliði Holding A.Þ. arasýndaki protokolde yer alan ve yeni bir ödeme planý verilmesine iliþkin; Belediye ile iþtirakimiz Güç Yapý Ýnþaat Turizm Mühendislik Gayrimenkul Yatýrým San. ve Tic. A.Þ.arasýnda görüþmeler devam etmektedir. TMSF de görüþmelere katýlmaktadýr.
    arkadaþ ben þaþýyorum ne bitmez bir görüþmeymiþ
    taraflarýn ikisi izmir'de diðeri Ankara'da telekonferansla olur, uzlaþmadýklarý ne ????
    sorunun cevabýný bulmakta ömrümüz geçti.

Ayný fikirdeyim...20 senede anlaþamayacak ne vardý sanki?...20 sene önce çocuk yapsan þimdi 20 yaþýnda olurdu...Ayýp yahu!...Olacak iþ deðil!...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir...

2. Ben egyodan umudumu kestim Kapanan tahtanýn açýldýðýný görmedim

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,176
     Alýntý Originally Posted by sahilli Yazýyý Oku
    Ben egyodan umudumu kestim Kapanan tahtanýn açýldýðýný görmedim
    Memsada oldu,ama tekrar kapandý.

4. Açýlmamasý sanki Allah'ýn emri gibi yazanlar var.
    Þartlar yerini getirilirse neden açýlmasýn?

RMX1941 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Besmele ile baþlayalým
    BÝSMÝLLAHÝRRAHMANÝRRAHÝM

6. Egyonun ilanlarda verdiði her iki adreste þu anda faaliyetinin olmadýðý tesbit edilmiþtir. hatda altda alýntýda belirttiðim gibi þahsen gittiðim adres tamamen uydurulmuþ..

Alýntý Originally Posted by uvyatýrýmcý Yazýyý Oku
    adresi tekrar veriyorum
    kýbrýs þehitleri cad no:146 ÝÞÇÝMENLER ÝÞ MERKEZÝ kat:7 D:45

konak izmir
    izmirli olan biri gidip bilgi verirse sevinirim

ama kimse gitmezsede birini bulurum gidecek

rehbere bakayým bakalým izmir veya çevresinde tanýdýðým varmý diye
     Alýntý Originally Posted by akgün Yazýyý Oku
    Belirttiðiniz adresi buldum..Bina doðru fakat..egyo için verdiðiniz adreste kapý numarasý 45..binada bulunan son numara ise 38..bu durumda ..egyo binada hayali bir büroda hayali bir faaliyet göstermiþ..
    yani verdikleri adres palavra..

Alýntý Originally Posted by roark Yazýyý Oku
    EGS Gayrimenkul Anonim Þirketi Adresi: Akdeniz Mah. Þehit Fethi Bey Cad. Erboy Ýþ Haný Apt. No: 41/704 Konak/ Ýzmir

Ýnternette gezinirken þöyle bir adres buldum ama...Teyit etmek gerekir...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir...

Alýntý Originally Posted by batýk
    Nihayet bugün o adresi gidebildim.Binaya girdim..Ýþhanlarýnda olur ya ilk giriþte ,ofisin kaçýncý katta olduðuna ait levhalar..Bunlara ait bir levha yoktu.Güvenlikçi de yoktu.Neyse ben çýktým 7. kat 701 numaralý ofise..Ofisin kapýsýnda da levha yok,hatta levha yeri söküktü...Neyse zile bastým..açan yok...dedim burasý boþaltýlmýþ herhalde...Aþaðý indim.Güvenlik görevlisi gelmiþ bu arada..Dedim böyle böylr...egyo deyince anlamadý..Ege dýþ ticaret,anonim þirket falan dedim jetonu o zaman düþtü..Denizliye gitti onlar dedi.Ýstersen telefon numaralarýný vereyim dedi,kartvizit çýkartýp...ben de kartvizitin resmini çekebilir miyim dedim,izin verdi çektim.... kartvizitte DENSER......denser denizli serbest bölge kurucu ve iþletici a.þ. yazýyordu. ÇARDAK-DENÝZLÝ HASAN TURHAN...YÖNETÝM KURULU BAÞKANI... 02588511180 CEP:05337422835 YAZIYORDU....bEN EGYO BÝNASINA GÝTTÝÐÝMÝ SANIYORDUM ama,bu egyonun denizli deki tekstil firmasýnýn ofisiymiþ anlaþýlan.. o da kiraya verilmiþti diye biliyorum...

7. resmi belgede mevcut mu mevcut
    benim açýdan hiç sýkýntý yok
    tam aksine güzel bir geliþme diye düþünüyorum.

Sayfa 142/193 ÝlkÝlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •