Sayfa 940/999 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,513 - 7,520 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Cuma kapanışlı haftalı vadeli olmalı. Kaldıracı biraz daha fazla da olabilir. O zaman derinlik daha da artar diye düşünüyorum.
    Makas vs sinir bozuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kredilerinin teminatı vardır yükseltiyordur.

ENKAI 3 santralini kapatmıştı, doğalgazdan elektrik üretimi çok karlı değil şu sıralar.
    3,334 milyar TL döviz açık pozisyonu gözüküyor.

A1 alıyor, cinlerden haber alıyor da olabilir.
    ben dediğimde 2.07 idi..
    avgyo da aldım akenr. yazarken ; 2.72 den..
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konu dışı bir şey almak isterim. Evim var Konya'da sitede(site demeye bin şahit ister) yönetici seçim de yapmıyor bırakmıyor da adamin bir nevi geçim kaynağı site. Dört yıl oldu üçüncü kez asansör motoru değişti. Ben zemin katta oturuyorum. Asansör ile zerre işim yok ama ödüyorum. Bir de ısınma sisteminde problem var. Benim oturduğum cephe 5 derece daha az dolaşımda. İki dolaşım sistemi var. Bir de evin değerini rayiç bedel dört yıl önce düşük göstermişler, evi kredi çeken birine satarsam ilerde bankadan yakalayabilirler. Su an iki müşteri vsr nakit alacak. Evi satıp başka bir ev alamam bu büyüklukte ev. Parayla dolar alsam. Kiraya ciksam önümüzdeki yıllarda faiz ve dolar artarmi. Konut fiyatları düşer mi. Engelli olduğum için gezip dolaşmamumkyn değil. bu konuda fikren yardımcı olur musunuz.
    hırsızlık, usulsüzlük varsa apartman olarak suç duyurusunda bulunun, çaldığı paraları son kuruşuna kadar geri alın.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konu dışı bir şey almak isterim. Evim var Konya'da sitede(site demeye bin şahit ister) yönetici seçim de yapmıyor bırakmıyor da adamin bir nevi geçim kaynağı site. Dört yıl oldu üçüncü kez asansör motoru değişti. Ben zemin katta oturuyorum. Asansör ile zerre işim yok ama ödüyorum. Bir de ısınma sisteminde problem var. Benim oturduğum cephe 5 derece daha az dolaşımda. İki dolaşım sistemi var. Bir de evin değerini rayiç bedel dört yıl önce düşük göstermişler, evi kredi çeken birine satarsam ilerde bankadan yakalayabilirler. Su an iki müşteri vsr nakit alacak. Evi satıp başka bir ev alamam bu büyüklukte ev. Parayla dolar alsam. Kiraya ciksam önümüzdeki yıllarda faiz ve dolar artarmi. Konut fiyatları düşer mi. Engelli olduğum için gezip dolaşmamumkyn değil. bu konuda fikren yardımcı olur musunuz.
    Dört senede 3 kez asansör motoru değişiyorsa bence bu yönetici asansörcü ile birlikte apartmanı soyuyor.
    Dediğiniz gibi geçim kaynağı olmuş.

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    ben dediğimde 2.07 idi..
    avgyo da aldım akenr. yazarken ; 2.72 den..
    ytd

Biri KLGYO almış zarar etmiş, sat kurtul dedim sattı kurtuldu sonra 2 katına çıkmış görünüşe göre. %400 de bedelli açıklamış. Onun da kredi teminatı vardır.

Bir genelge çıkmış GYO lar %100 iştiraki olanlara vs diye devam ediyordu. Koydukları paraları iştirakleri aracılığı ile geri çekebilecekler belki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,727
    -kişisel kanaatim ev fiyatları verile 0.65 faiz ile zirveyi gördü.kanımca o suni faizleri bir daha görmemiz(2-3 yıl) mümkün değil.

dolayısıyla ev fiyatları 2-3 yıl artmasını beklemem.çünkü enflasyonun çok üzerinde ,faizlerin düşmesiyle ev fiyatları ralli yaptı.2-3 sene burada dinlenir.

-dolara gelince ,reel kur endeksi 1994 dibinde iken buradan alan,kanımca orta vade risk alır.hesaplama hakkında değişik şüpheler olsa bile 1994 krizinin en kötü anındaki duruma EŞDEĞER ZAMANA DENK GELEN 7.90 DAN DOLARA ALANA HAYIRLI olsun derim.

bunu kişisel olarak ifade ederim.eğer satmayı düşündüğüm evim olsaydı satardım ,dolar olsa onu da satardım ve banka hissesi alırdım.20 yıldır borsadayım BATMAYACAK VARLIKLARIN eninde sonunda hak ettiği yere geldiğini gördüm.(orta vadeli söylemdir)

birleşik kaplar gibi yükselenden çıkıp ucuza girerler.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Oturduğun ev ise başka evin yoksa satıp dolar almak borsaya girmek enayiliktir

Kat kanunu göre asansörü kullanmadım ödemem deme lüksün yok ancak Evi satıp asansörsüz yer alabilirsin

Şahsen emlak balonu bekliyorum ilerki süreçte aynı araba balonu gibi
    emlakta balon bekleme gerekçeleriniz nedir hocam

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Oturduğun ev ise başka evin yoksa satıp dolar almak borsaya girmek enayiliktir

Kat kanunu göre asansörü kullanmadım ödemem deme lüksün yok ancak Evi satıp asansörsüz yer alabilirsin

Şahsen emlak balonu bekliyorum ilerki süreçte aynı araba balonu gibi
    Abi borsa ya sokmam dolar alacağım cash evde tutacağı m

Sayfa 940/999 İlkİlk ... 440840890930938939940941942950990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •