Sayfa 996/999 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Offf...
    Şimdi sabahı bekle ki X100 1165 gap dibinden aşağıda destek buldum diye avutsun.
    Öğlene kadar canlıyım diyen hisseleri tespit et. Onları sat. Barları bekle. Tuzak barını yakala. Shortla.
    Akşam seansı 1300e gelse de shortlasam.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    dün fon yön. diyordu: 6.85 ten günlerce dolar satıp rezerv eritmek,ileride hatırlanacak ,tarihi bir olay diyordu.

1990 lar da hazine ihalelerinin iptali gibi unutulmayacak bir zamanmış.

bence 2. si de. faizleri suni indirip,müteahhitlerin eldeki stokları YÜKSEK FİYATTAN halka satmaları oldu.

bazı şeyleri doğru yapmak için deha olmaya gerek yok. işi hiç bilmeyen adam bile istişare ile bazı yanlışları asla yapmaz.çağır ünlü ekonomistleri bir kahvaltıya vs. ,konuş,danış..
    ben altında bir bit yeniği arıyorum. kimse o kadar naif ya da kibirli değildir.

SHORT devam .......

baştan sona satıcılı bir gündü, fazla söze gerek yok

Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    SHORT devam .....

ite kaka 0.30 yükselttiler bugün

artık okeye dönüyor masa

Not: x5 kaldıraçtan yüksek kaldıraç kullanılmaması tavsiye edilir

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Ilk yaptirim da 9.40 a vurur
    Sonra ne faiz ne bisey fayda etmiyor
    Su an hasta verem vb. Belli seviyeden sonra kanser sariyor vucudun heryerini
    Su an ilac ise yariyor faiz..ama ilerde yaramayacak
    Yaptigi islere bakinca arjanti gibi 3 haneli rakamlara dogru gidis ihtimal
    Iki hane degil uc hane !!!
    Abd yaptırımı belimizi kirar ve tl yi tamamen kanser eder
    sağa sola ateş etmeyi birakta lokman ve esen al..
    oyaklari vermedim hala..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Çevrenizde hangi meslektaşınız, arkadaşınız, tanıdığınız "Ben bunu bilmiyorum. Bana yardımcı olabilir misin?" diyebilme cesaret ve olgunluğuna sahip?
    Bakın TV-internetteki açıklamalarına koca koca profesörler bile bilmedikleri konularda sallıyor, iddiaya giriyor.
    Modern insan: az bilgi+bol ego.
    Burada; en değerli yatırımcı ve traderların olduğu mecrada bile bilgi paylaşanlar değil de kalın bağırsaktan sallayanlar altın üye.
    Bizim meslekte bir sözümüz vardır: "Bir adamı mahvetmek istiyorsan müdür yap, maaşını ikiye katla, ertesi ay da kov. Bir daha iflah olmaz."
    Basligi her gun okur yorumlari cok begenirim, sizin msji gorunce dayanamadim.

Suan memleketi yönetenlerin su kotu gidisati kendi sirketlerinde görseler, dunyanin en iyilerini getirip onerilerini uygularlar. Tuyu bitmemiş yetimin hakkiyla deneme yanilma veya görmezden gelmek vicdan yoksa cok basit

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    tokatyıldınızının yüzünden.

Ama hacı dayı sende o gün bayaa sağlam kaydın yani
    Dedim 2 ay dan once gelemez bu. asdas
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

7.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    SHORT devam .......

baştan sona satıcılı bir gündü, fazla söze gerek yok
    Ooo zigzag hosgeldin
    Sen geldiysen burasi iflah olmaz artik

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    dün fon yön. diyordu: 6.85 ten günlerce dolar satıp rezerv eritmek,ileride hatırlanacak ,tarihi bir olay diyordu.

1990 lar da hazine ihalelerinin iptali gibi unutulmayacak bir zamanmış.

bence 2. si de. faizleri suni indirip,müteahhitlerin eldeki stokları YÜKSEK FİYATTAN halka satmaları oldu.

bazı şeyleri doğru yapmak için deha olmaya gerek yok. işi hiç bilmeyen adam bile istişare ile bazı yanlışları asla yapmaz.çağır ünlü ekonomistleri bir kahvaltıya vs. ,konuş,danış..
    Yapanlar açısından bakıldığında, burada yapılan bir yanlış yok. Bilinçli olarak yapılan bir ......... var. Bunun neden yapıldığını da ileride, ileri demokrasiden kurtulduğumuzda yazabiliriz ancak.

Son olarak, 17 devlet hastanesi yapabileceğimiz para, 8 ayda şehir hastanelerine ödenmiş.

Yerel mahkeme, AYM kararını tanımamış, anayasaya aykırı hareket etmiş. Bir ülkede anayasa mahkemesi kararları uygulanmıyor ise bu ülkenin idare şekli nedir?

Atı alan Üsküdar'ı geçmiş.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : JAS; 13-10-2020 saat: 20:07.

Sayfa 996/999 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •